PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chaloupka u Anežky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chaloupka se nachází v bezprostřední blízkosti Ski areálu Kyčerka, 300m od vlakové zastávky Velké Karlovice - zastávka, 500m od autobusové zastávky Velké Karlovice - rozcestí Soláň a centra obce. Možnost parkování přímo u objektu pro 4 auta.
Vybavení a služby
V přízemí se nachází dvoulůžkový pokoj, společenská místnost s kuchyní a přímým vstupem na krytou terasu, koupelna a samostatné WC. Společenská místnost je vybavena krbovými kamny, TV, rozkládací sedací soupravou. V kuchyni je el.sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka. V patře jsou dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj, koupelna a samostatné WC. Koupelny – obě koupelny mají sprchové kouty, umyvadla a WC. Ve spodní koupelně je k dispozici vana. Topení a ohřev teplé vody je řešen plynovým kotlem. V celém přízemí je podlahové topení. V objektu je k dispozici bezdrátové připojení na internet (2 Mbit) pomocí WiFi. Vnější vybavení – krytá terasa s posezením, uzamykatelná místnost pro uschování lyží a kol. Altán s venkovním krbem a dětský koutek: pískoviště,houpačka,skluzavka a trampolína.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
LYŽAŘSKÉ AREÁLY: Ski areál Synot Kyčerka v místě ubytování. Areál Machůzky – 3km, výchozí bod udržovaných běžeckých tratí v délce 25km. Ski centrum Kohůtka – 14km – nová čtyřsedačková lanovka. Ski areál Karolinka – Soláň sedlo - 3km. Areál Razula – 6km. Pustevny – 18km – z Pusteven se můžete vydat na horu Radhošť, Radhošť (1129 m) je nejvyšším vrcholem radhošťských Beskyd. Bílá – 19km. CYKLOTURISTIKA - cyklostezka Bečva v krásném prostředí Valašska, rodinná cykloturistika. KOUPÁNÍ: Zrekonstruované vyhřívané koupaliště. Přírodní koupaliště Nový Hrozenkov. Krytý bazén Vsetín – 35km, Rožnov p.R. – 25km. Hotelový bazén v hotelu Lanterna a Soláň, Horal - komplex termálních bazénů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz