Poloha a dosažitelnost

Moje chaloupka leží v nejvýchodnější části Krkonoš v pohádkovém místě Prkenný Důl u Žacléře. Najdete mě přímo v centru lyžařského areálu Arrakis. Určitě mě neváhejte navštívit.

  Vybavení a služby

Už se těším, až si Vás nastrkám do stylových "jizbiček pod zámek" na vykrmení. Pro Vaši pohodičku jsem si připravila 2-4 lůžkové apartmá s možností přistýlky. Každé apartmá disponuje obývacím pokojem s TV SAT, podkrovní ložnicí, vlastní koupelnou a WC. Max kapacita je 30 osob, další lůžka na přání zajistíme. Snídaně a vykrmování je zajištěno v netradiční restauraci v přízemní části chaloupky formou bufetu. Zde také můžete ochutnat moje speciální receptury. Doporučuji pro rekreaci, tak pro firemní setkání, srazy a oslavy.

  Rekreace a služby v okolí

Ideální místo pro celoroční využití. V zimě hned za komínem lyžařský areál, super trasy pro běžkaře, snowtubing, lyžařská škola, dětská školka, půjčovna lyží a další zimní aktivity. V létě bike-trasy všech náročností, v dosahu tenisové kurty, bowling, sauna, ale také krásná místa pro treking a turistiku.

Zpět


TOPlist
  Chaloupka Baba Jaga Žacléř, Prkenný Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chaloupka Baba Jaga
Ceník ubytování a stravování