PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Rozárka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v obci Dolní Dvůr v srdci Krkonoš, pouhých 8km od města Vrchlabí. Parkoviště je přímo před domem. Chata je celoročně bezproblémově dostupná.
Vybavení a služby
Ubytování je v 8 dvojlůžkových pokojích se sprchou, WC, WiFi a s možností přistýlky. K dispozici hostům je také plně vybavená kuchyně, jídelna/společenská místnost, sauna a krytý venkovní bazén 7x4m se solárním ohřevem (v provozu červen - září). Posezení na terase a na zahradě včetně možnosti využití zahradního grilu a ohniště. V případě zájmu v zimě zařídíme vyjížďky na saních s koňským potahem.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské areály: Dolní Dvůr 600m, Luisino údolí 1km, Skiaréna Černá Hora 11km, Herlíkovice 12km. Léto - trasy pro turistiku i cykloturistiku přímo z Dolního Dvora. Golf Prosečné 11km
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz