Poloha a dosažitelnost

Horní Maršov je větší obec v Krkonoších, 9km od Pece pod Sněžkou,7km od Janských Lázní. Krkonošský národní park o rozloze 400km2. Značené turistické trasy, 250km cyklotras. Kuželky, posilovna, hotelový bazén v Peci pod Sněžkou, bowling. V místě 3 lyžařské vleky, SKI BUS do Pece pod Sněžkou, Janských Lázní, Horní Malé Úpy a Velké Úpy zdarma. Do obce Horní Maršov je velmi dobré autobusové spojení na trase Trutnov - Pec pod Sněžkou, vlakové spojení do Svobody nad Úpou.

  Vybavení a služby

Bungalov je vybaven moderním borovicovým nábytkem, dvěma dvoulůžky s povlečením. Na obou pokojích je TV+Sat, kuchyňská linka a jídelní kout. Obě kuchyňky jsou vybaveny nádobím a sklem. Lednička, mikrovlnná trouba, el.vařič na jednom z pokojů. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s WC. K bungalovu je venkovní sezení s grilem a zahradním nábytkem s překrásným výhledem na faru a kostel. Parkování je přímo u bungalovu za oplocením s pojezdovou bránou. Bungalov je ve velké oplocené zahradě v klidném místě, zvíře je možné po osobní dohodě.

  Rekreace a služby v okolí

V zimních měsících jsou v provozu v Horním Maršově 3lyžařské vleky, 300m od ubytování je zastávka SKI BUS, který spojuje Pec pod Sněžkou, Horní Malou Úpu, Velkou Úpu a Janské Lázně a jezdí zdarma. V místě je několik kvalitních restaurací, prodejna potravin a půjčovny lyží a lyžařské výbavy, běžecké udržované tratě. Sauna, solárium a rehabilitace v místě. Plavecký krytý bazén v Janských Lázních a Peci pod Sněžkou.

Zpět


TOPlist
  Bungalov Horní Maršov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Bungalov Horní Maršov
Ceník ubytování a stravování