Bouda Slovanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bouda Slovanka se nachází v nadmořské výšce 1120m. V létě je Slovanka dostupná motorovým vozidlem nájezd vozidel je z Černého Dolu. U objektu je parkoviště s omezenou kapacitou, parkování je proto třeba dohodnout předem. V zimě je Slovanka dostupná pouze pásovými vozidly nebo lyžařskými vleky SKI Pec, se kterými je Slovanka propojena. V zimním období, koncem ledna až do března zajištujeme autobusovou přepravu osob z Prahy do Černého Dolu a zpět, v případě zájmu mohou tuto dopravu použít i hosté z přilehlých bud. Podrobnější informace Vám rádi poskytneme. Odvoz zavazadel z Černého Dolu nebo Pece je zajištěn a je v ceně pobytu. Přeprava osob v zimě je možná a lze ji domluvit.
Vybavení a služby
Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích turistického charakteru s hygienickým koutem na každém pokoji. Sociální zařízení a sprchy jsou na patře na dobré ůrovni. Apartmá má své soc. zařízení. Na boudě si lze zahrát stolní tenis, kulečník, el. šipky, v létě je k dispozici hřiště na nohejbal a volejbal. V sobotu při nástupu na rekreaci dostane každý rekreant na boudě pečené pečivo a svač. polévku. Stravování ubytovaných hostů je možné formou polo nebo plné penze. Jídelníček ubyt. hostů tvoří převážně jídla české kuchyně, obohacená o jídla ze zvěřiny, mořských ryb, drůbeže, k dostání jsou i potraviny, které nejsou chemicky ošetřeny, ať už to jsou zmrzlinové poháry s jahodami, zeleninové saláty nebo ekologicky vypěstované brambory. K dispozici je také venkovní krb s otáčecím rožněm, kde si ubytovaní hosté mohou objednat, nebo si sami upéci sele, jelena, daňka, muflona nebo jiná masa, na které mají právě chuť. Koncem zimy většinou na Velikonoce, se na Slovance konná pravý český masopust. K dispozici je táké připojení k internetu.
Rekreace a služby v okolí
Rekreační zařízení je svojí polohou předurčeno, hlavně k pěší turistice a zimním sportům, avšak v případě nepříznivého počasí, můžete navštívit například Safari ve Dvoře Králové, skalní město v Adršpachu, nejen za povšimnutí stojí zámky, v Novém Městě nad Metují, Opočno, Babiččino Údolí, betlém v Třebechovicích pod Orebem, apod. Tyto výlety jsou z Pece nebo Černého Dolu 1 hodinu jízdy os. vozem. Pro školy v přírodě a skupiny, lze objednat autobusovou přepravu. Tímto způsobem lze zajistit i autobus do Prahy na celodenní výlet.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz