Bouda na Lučinách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bouda na Lučinách se nachází v nadmořské výšce kolem 1100 metrů nad mořem, na křižovatce běžkařské magistrály a 50m od lyžařského vleku spojující sjezdovky v Peci pod Sněžkou. Od boudy je nádherný výhled na Sněžku a do údolí Pece pod Sněžkou. Vzhledem k nadmořské výšce je pobyt u nás nejen příjemný ale i ozdravující. Pro svoji polohu je ideálním místem pro všechny vyznavače lyžování a v létě pro pěší turisty i cyklo turisty. Pro běžkaře je hned vedle chaty Krkonošská magistrála na trase Černá hora - Pec pod Sněžkou - Špindlerův Mlýn. V letních měsících vedou vedle chaty turistické a cyklistické trasy po Krkonoších. Lučinám dali jméno dřevaří z Alp, kteří zde založili velikou luční enklávu a původní název byl Bodenwiesenbauden (německy boudy na travnaté půdě). V letních měsících lze dojet autem až k boudě za místní poplatek 100,- Kč a v zimních měsících místní dopravou.
Vybavení a služby
Bouda na Lučinách nabízí 42 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, se společnými sociálními zařízeními. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, večeře formou výběru z menu. Pension je dále vybaven lyžárnou / kolárnou, trampolína, hřiště na fotbal, kulečníkem, stolním fotbalem, šipkami a stolními šachami. V zimním období zajišťujeme dopravu z Pece pod Sněžkou skútrem nebo rolbou. Dopravu pro nás zajišťuje soukromý dopravce, není v ceně ubytování!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Z oken je krásný pohled na panorama Krkonoš s nejvyšší horou ČR - Sněžkou (1603m n.m.). Penzion je položen ve vrchní části svahu – sjezdovky "Mulda". Zimní sezóna trvá od prosince do dubna. Sjezdovka je přímo u penzionu!!!! Vaší dovolenou v Peci pod Sněžkou mohou po celý rok zpestřit pěší tůry, cyklistické výlety a návštěvy okolních pamětihodností nebo výlet do ZOO ve Dvoře Králové.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz