Bouda Jiřinka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Janské Lázně, Krkonoše. Poloha přímo na sjezdovce Idyla (http://www.cerna-hora.cz/zima/sjezd.php?lang=1#1), která je součástí lyžařského areálu Černá hora. Parkování 50m od objektu. Výborné podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování. Lyže nazujete a vyzujete přímo u chaty. Samotná sjezdovka Idyla nabízí vhodné podmínky pro děti a středně pokročilé lyžaře. Lyžaři však mohou využít vleku Idyla k dopravě do srdce lyžařského areálu Černá hora – ke sjezdovce Protěž. GPS: N 50° 38.18755', E 15° 46.83542', 50°38'11.253"N, 15°46'50.125"E
Vybavení a služby
OBJEKT PO ČÁSTEČNÉ REKONSTRUKCI. Kapacita 41 lůžek. Ubytování v 2 až 6-ti lůžkových pokojích s umyvadlem. K dispozici je jeden pokoj apartmánového typu s vlastním WC, TV a kuchyní. Sprchy a WC jsou společné. K dispozici je prostorná společná kuchyně s uzamykatelnou skříňkou pro každý pokoj a velká společenská místnost s televizí. Hostům jsou nabízeny snídaně. Možno zařídit obědy a večeře v blízkém penzionu. V blízkém okolí je i několik pěkných horských restaurací. Před boudou jsou dětské prolézačky z doby nedávno minulé. posezení s výhledem na sjezdovku. Na dalších službách pracujeme.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování, snowboard, běžky, boby (www.cerna-hora.cz). V blízkosti krytá sportovní hala, 2x krytý bazén pro veřejnost, posilovna, sauna, masáže atd.. V létě minigolf, tenis apod. Přímo u chaty je 400m dlouhý lyžařských vlek s návazností na celý ski areál Černá hora. Všechny sjezdové tratě se denně upravují, můžete využít služeb blízké lyžařské školy, dětské lyžařské školky s vlastním vlekem a možností celodenní péče a půjčoven lyžařského vybavení. V okolí jsou upravované běžecké tratě. Chata Jiřinka je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety a denní túry do blízkého i vzdálenějšího okolí: Černá hora, Pec pod Sněžkou, Sněžka, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Trutnov, Vrchlabí, Adršpach, Dvůr Králové n.L., v létě též koupaliště Dolce a Čistá atd. Pěší turistika ovšem zdaleka není jedinou možností, Krkonoše poskytují ideální terén pro horská kola, v blízkosti penzionu Idyla je hřiště minigolfu, tenisové a volejbalové kurty, tělocvična, bazén, sauna, lanový park.
TOPlist