Bobešova bouda - Poloha, Služby, Okolí

Bobešova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nachází na klidném místě v Železné Rudě, největším prázdninovém rezortu v západní části Šumavy. Stojí jen 700 metrů od centra města.
Vybavení a služby
Penzion Bobešova bouda hostům nabízí restauraci s barem a TV, fitness centrum, tělocvičnu, tenisový kurt, hřiště na volejbal, stůl na stolní tenis, stolní fotbal, saunu, dětský koutek a kulečník. Půjčit si zde můžete sportovní vybavení včetně horských kol. Je ideální volbou pro klidnou rodinnou dovolenou i pro aktivní sportovní pobyt.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě zde panují skvělé podmínky pro lyžování na jižních svazích i pro běh na lyžích. Objekt leží 300 metrů od sjezdovky pro děti. Zastávka lyžařského vlaku se nachází 100 metrů odtud a za 10 minut z ní dojedete do lyžařského areálu Špičák. Lyžařský rezort Velký Javor odtud dělí 6 km. Díky své velmi výhodné poloze nedaleko hranic s Německem představuje skvělé místo pro poznávání Šumavy a Bavorského lesa. Je tady k dispozici velké množství značených turistických i cyklistických tras. V létě si tady můžete zaplavat v přírodním koupališti na okraji obce.
TOPlist