Barborka - Poloha, Služby, Okolí

Barborka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v překrásném údolí nad obcí Desná (Nýčovy domky), 1km od přehradní nádrže Souš. Poloha na vlastním pozemku u lesa zaručuje ubytovaným dostatek klidu a soukromí. V létě lze díky výborné poloze projít nebo projet na kole nejen Jizerské hory, ale i Krkonoše (Harachov 8km). Večer je možnost využít ohniště s posezením přímo u objektu. V zimě lze využít služeb 500m vzdáleného skiareálu Černá Říčka (2x sjezdovka, dětský vlek, večerní lyžování). Přímo od chalupy vede běžecká stopa po které se dostanete na výborně udržovanou běžeckou Jizerskohorskou magistrálu (cca 1km).
Vybavení a služby
V objektu je 5 pokojů (2x5, 1x4 a 2x3 lůžka), 2x WC, 2x umývárna, vybavená kuchyňka (sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), velká společenská místnost, lyžárna. Vytápění je centrální, elektrické. Ložní prádlo a závěrečný úklid zajišťuje ubytovaný.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Černá Říčka - 500m. Restaurace - 1km. Obchod - 1km. Jizerská lyžařská magistrála - 1km. Aquapark Liberec,Jablonec. Lyžařské areály Špičák, Harachov, Paseky, Rokytnice - do 0,5hod. autem.
TOPlist