PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Autocamp Sedmihorky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autocamp leží 5km za Turnovem směrem na Jičín (silnice č.35). GPS: 50°33’34.60″ N, 15°11’19.60″ E
Vybavení a služby
V areálu kempu jsou k dispozici vyhřívané sociálky s WC a sprchami. Vytápěná kuchyňka. Velké 7 lůžkové chaty s kuchyňkou, WC a sprchovým koutem. 2-3-4 lůžkové chatky bez sociálního zařízení. Ubytování v zimním období je možné po předchozí domluvě na tel. 481389162.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Z našeho autocampu Sedmihorky můžete pohodlně navštívit všechny zajímavé oblasti Českého ráje a to pěšky, na kole i autem. V zimě se během 40-ti minut dostanete do lyžařských středisek na Ještědu, v Krkonoších, v Jizerských horách a na Kozákově. Bruslit můžete přímo na rybníku Bažantník v areálu kempu. Na recepci je možno půjčit si brusle.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz