Poloha a dosažitelnost

Apartmány Vila Hedvika*** se nacházejí v klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm v bezprostřední blízkosti přírodního prostředí a zároveň v blízkém dosahu všech zajímavostí Rožnova pod Radhoštěm, jako je Valašské muzeum v přírodě známý Skanzen, centrum města - náměstí Rožnov, Rožnovský pivovar, Rožnovské pivní lázně, manufaktura Unipar, Svět Kamenů, Gibon park, koupaliště, krytý bazén s tobogánem, tenisová hala a kurty, golfové hřiště, atd.

  Vybavení a služby

Hostům jsou k dispozici moderní vybavené apartmány a studia s kuchyní a vlastním příslušenstvím (koupelna s WC), pro dvě osoby až šest osob, se skladbou lůžek 2+1 přistýlka, 3+2 přistýlky a 4+2 přistýlky. Parkování je zdarma na vlastním uzavřeném parkovišti. Vila Hedvika je vybavena vlastním WELLNESS s hydromasážní vířivou vanou, finskou saunou a relaxační místností s možností privátního pronájmu - MOŽNOST VYUŽITÍ WELLNESS V ABSOLUTNÍM SOUKROMÍ. Apartmány a studia jsou vybaveny kuchyní (sklokeramická varná deska, odsavač par, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, nádobí, talíře, příbory) a koupelnou s WC (sprchový kout nebo vana se sprchovou zástěnou). Hostům je k dispozici zdarma internetové připojení WiFi a satelitní televize s DVD. Lůžka mají zdravotní antialergické pětizónové matrace pro pohodlný odpočinek a spánek. Stravování: Všechny apartmány a studia jsou vybaveny kuchyní s lednicí pro vlastní stravování. Snídaně pro skupiny na vyžádání, popř. stravování pro skupinové akce formou cateringu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Apartmány Vila Hedvika*** poskytují zázemí v podobě kvalitního ubytování a služeb pro Vaše vyžití v Rožnově, na Valašsku, v Beskydech v každém ročním období, pro relaxaci a wellness, ozdravné a lázeňské pobyty, poznávání, aktivní vyžití, sportovní programy - turistika, cykloturistika, lyžování, tenis, golf, minigolf, adrenalinová zábava. Naše programové balíčky Vám nabízí více zážitků za lepší cenu. Valašské muzeum v přírodě známý Skanzen, centrum města - náměstí Rožnov, Rožnovský pivovar, Rožnovské pivní lázně, manufaktura Unipar, Svět Kamenů, Gibon park, koupaliště, krytý bazén s tobogánem, tenisová hala a kurty, golfové hřiště, atd..

Zpět


TOPlist
  Apartmány Vila Hedvika*** Rožnov pod Radhoštěm
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Vila Hedvika*** Rožnov pod Radhoštěm
Ceník ubytování a stravování