PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány u Hamrů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází 7km od Kvildy a 5km od Nových Hutí, ohraničeném z jihu a severu horskými potoky a ze západu chráněnou rezervací Chalupská slať. Parkován: před domem, možnost i na oploceném pozemku. Výborné autobusové spojení s Prahou, zastávka je 30m od aparmánů. Místní autobusová doprava. Vlakové spojení - Vimperk, odtud dále autobusem.
Vybavení a služby
Hostům slouží k ubytování 2 apartmány se samostatným vchodem, TV/SAT, přípojka na internet, 1x 3 lůžkový, 1x čtyřlůžkový, s vlastním sociálním zařízením. Apartmány jsou se skládají z kuchyňky (mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, vařič, varná konvice), manželská postel, rozkládací sedačka, jídelní stůl se židlemi, venkovní posezení na terase, ohniště, gril. K dispozici 3 horská kola pro ubytováné hosty, úschovna kol a lyží. Spokojenost našich hostů a jejich bohaté zážitky z pobytu uprostřed nerušené přírody jsou naším hlavním cílem.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Relaxace na svěžím horském vzduchu, pěší turistika, houbaření, cykloturistika, sjezdové lyžování, běžky, a další aktivity uspokojí milovníky hor. Borová Lada je malebná horská vesnice roztroušená mezi lesy a loukami na severovýchodním okraji Chráněné přírodní rezervace Chalupská slať. V letním i zimním období dobře dostupné místo. Zimní aktivity: Kolem objektu vede pravidelně upravovaná běžecký trať, která povede fanoušky bílé stopy po značených tratích celé Šumavy. Nároční lyžaři mohou dojet do 10 km vzdáleného střediska Zadova, kde je v provozu několik vleků, umělé zasněžování, noční lyžování. 5 km sjezdovky Nové Hutě. Kryté bazény: Horažďovice – 44 km, Prachatice 44 km. Letní aktivity: Pěší turistika - naučné stezky – výchozí body jsou v obci: 1. Chalupská slať, 2. vyhlídka Knížecí Pláně, Alpská vyhlídka, cykloturistika, houbaření, sběr lesních plodů, koupání – koupaliště ve Vimperku (12 km), krytý bazén ve Volarech (35 km), v letních měsících možnost využití EKO autobusu – projížďky po Národním parku Šumava, tipy na výlety: Knížecí pláně, Bučina – pěší přechod do Německa (výhled na Alpy), Kvilda, řeka Vydra, prameny Vltavy, výlety na německou stranu Šumavy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz