Apartmány Tylovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází cca 900m od centra, kde v blízkosti je Rožnovský pivovar, čokoládovna, Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičova rozhledna cca do 2km. Jsou zde ale i další možnosti. Pustevny, kde se nachází nová stezka v oblacích, Velký Javorník a na něm rozhledna, Velké Karlovice, Lysá Hora, cyklostezka. Je tady i příležitost navštívit a relaxovat v Rožnovských lázních, kde vaří své pivo a mnoho dalšího. I pro zimní sporty je zde bezpočet možností. Například Ski areál Bílá, Mezivodí, Ski areál u Sachovy studánky, Rališka, Pustevny, Ski areál na Soláni...
Vybavení a služby
Apartmány se nacházejí v budově. Všechny apartmány a jsou nekuřácké, prakticky zařízené v moderním stylu a zahrnují kuchyň s lednicí a jídelní kout, mikrovlná trouba, kávovar, televize. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchou, wc a vlastní šatní skříň. Součástí jsou ručníky, povlečení, toaletní papír, čistící prostředky. Také je v každém Apartmánu malý minibar, pokud host bude mít chuť na cokoliv může si nabídnou, víno, vodu, pivo nebo něco slaného. Je zde možnost i venkovního posezení u ohniště. Dřevo zajištěno. Pro děti máme hračky, knížky, stolní hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V nedaleké blízkosti jsou: koupaliště, minigolf, golfové hřiště, jízdárna, bowling, tenisové kurty, krytý bazén a velká spousta aktivit. Necelé dvě minutky chůze je Restaurace Harcovna, která je vyhlášená pro své pivo, jídlo a suprový personál.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz