Apartmány Sving - Horní Mísečky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí v nových domech postavených v roce 2005 v nadmořské výšce 1035 metrů v blízkosti lesa a s nádherným výhledem. V těsné blízkosti objektu se nachází lyžařský areál Horní Mísečky - Medvědín. Horní Mísečky jsou snadno dostupné automobilovou dopravou, z Jilemnice pojedete směr Vítkovice, Horní Mísečky. v případě že nemáte k dispozici automobil, můžete se přímo do Horních Míseček dopravit autobusem – pravidelné linky jezdí např. z Prahy, ale i z Hradce Králové, Vrchlabí, Jilemnice atd.
Vybavení a služby
Apartmány mají rozlohu 57m2 a skládají se z obývacího pokoje (TV, rozkládací dvoulůžko, jídelní a kuchyňský kout), ložnice s dvěmi až čtyřmi lůžky s možností 1 přistýlky, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a předsíně. Šestilůžkový apartmán je vybaven automatickou pračkou se sušičkou a boxem pro sušení prádla s odvlhčovačem. Ve všech apartmánech je dostupná privátní WiFi síť s přístupem na internet. Kuchyňský kout je plně vybaven nádobím, sklokeramickou varnou deskou, lednicí, myčkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou. Apartmány Mísečky jsou připraveny včetně ložního prádla, ručníků, osušek a mýdla. K dispozici jsou garážová stání a komory k uschování kola nebo lyžařské výbavy.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě jsou Horní Mísečky lyžařskou lahůdkou, neboť se zde lyžuje od listopadu do května v lyžařském areálu Mísečky - Medvědín v místě s čtyřsedadlovou lanovou dráhou a dalšími vleky i pro malé děti s možností večerního lyžování. V místě je také lyžařská škola SKOL MAX. Další lyžařské areály jsou v dosahu skibusem: Hromovka, Sv. Petr, Stoh ve Špindlerově Mlýně s množstvím černých, červených a modrých sjezdovek. Skipas je platný pro všechny výše jmenované areály. Apartmány Mísečky mají také výbornou polohu pro běžkaře - je zde 40km běžeckých tratí a běžecký stadion. Nový Aquapark ve Špindlerově Mlýně se nachází přímo u parkoviště lanovky Medvědín, další je u Hotelu Bedřichov. V létě je tato oblast ideální pro cyklisty nebo na pěší tůry. Možnost nákupu je ve Vítkovicích (8km) nebo v Jilemnici (20km). Stravování je možné objednat v restauraci Jilemnická bouda cca 50m od apartmánů Mísečky. Snídaně kontinentální + nápoje. Večeře výběrem z menu. Polopenze nebo pouze večeře je možné přikoupit na místě. Podmínkou je odběr stravy na min. 4 dny.
TOPlist