Poloha a dosažitelnost

Naše Apartmány Šumava se nachází uprostřed Volar, v horském městečku pod horami Boubín 1362m a Bobík 1264m, proslulých svojí alpskou lidovou architekturou - směrem na Strážný a Vimperk. V blízkém okolí jsou známé turisty, lyžaři i vodáky vyhledávané místa např. Boubínský prales, Plešné jezero, Schwarzenberský kanál, Kubova Huť, Stožec, Horní Vltavice, Lenora, Lipno a mnoho dalších.

  Vybavení a služby

Ubytování v 1,2,3,4 lůžkových nově rekonstruovaných apartmánech. Každý apartmán se skládá z kuchyně, jídelního koutku, obýváku, chodby, koupelny a WC. Kuchyně jsou kompletně vybavené - lednice, sporák, mikrovlnka, nerez nádobí, varná konvice, toustovač, minibar apod. Obýváky - TV/Sat,radia s CD, knihovna, křesla, stolky, dřevěné a plovoucí podlahy, trámy atd. Předsíně - šatní skříně. Ložnice - podkrovní (některé). Sociální zařízení - koupelna, sprcha i vana, WC. Parkoviště u domu k dispozici (v noci osvětleno). Úschovna kol. Půjčení kol za poplatek. Infoservis zdarma.

  Rekreace a služby v okolí

Procházky šumavskými hvozdy, horský vzduch, posvátné ticho šumavského lesa... relaxujte a načerpejte nové síly! V místě pobytu je dostatek restaurací, obchody, krytý bazén + sauna, masáže, solárium, kosmetika, kino, pošta, bankovní domy KB a ČS, zubní i praktičtí lékaři. Výborné autobusové a vlakové spojení. BUS Volary - Praha a zpět 2x denně přimý spoj!V okolí mnoho lyžařských areálů i běžeckých stop! Těšíme se na Vaši návštěvu !!

Zpět


TOPlist
  Apartmány Šumava Volary
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Šumava
Ceník ubytování a stravování