Lékařský dům - apartmány Michaela Vrtalová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou. Autobusové spojení: autobusové nádraží Pec pod Sněžkou. Vlakové spojení: zastávka Svoboda nad Úpou, odtud dále autobusem. Parkování zdarma přímo u objektu v letním i zimním období.
Vybavení a služby
V apartmánech je ložnice (2 lůžka) a obývací místnost s kuchyňským koutem (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, překapávač, toustovač), jídelním stolem a rozkládací sedačkou (2 přistýlky), koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC). K dispozici je lyžárna.
Rekreace a služby v okolí
Přímo za objektem se nachází přibližovací vlek do lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou, jinak dostupný skibusem zdarma (zastávka přímo u objektu) nebo pěšky (500 m). K dispozici je 11 lyžařských vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, funpark pro snowboardisty, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování (3 osvětlené sjezdovky), lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, ski-servisy. V okolí jsou upravované běžecké tratě (Krkonošská magistrála). Ideální místo pro pěší turistiku a cykloturistiku, možnost koupání v Trutnově, kde je koupaliště a krytý bazén, možnosti sportovního vyžití v místě: bazén, sauna, solárium, fitness, tenis, squash, bowling, kuželky. Tipy na výlety: sedačková lanová dráha na Sněžku, krkonošská muzea v okolí, Jánské Lázně, Vrchlabí, skalní město Adršpach, Babiččino údolí v Ratibořicích u České Skalice, přehrada Rozkoš u České Skalice, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem atd.
TOPlist