Poloha a dosažitelnost

Leží v krásné oblasti v podhůří Javorníků a Beskyd v obci Velké Karlovice v údolí - Podťaté. Valašský kraj je proslulý nejen svéráznou kulturou, ale také krásnou horskou krajinou a vynikajícími podmínkami pro sportovní, zimní i letní dovolenou v České republice. Naleznete zde široké sportovní vyžití – lyžování, turistiku, cyklostezky, koupání. Čistá příroda CHKO Beskydy a ideální umístění činí z apartmánů opravdu atraktivní místo pro sportovně i relaxačně zaměřenou dovolenou. Venkovní pozemek patřící k chalupě má rozlohu 6500m2 a poskytuje dostatek prostoru pro vás a vaše děti k různým aktivitám.

  Vybavení a služby

Apartmány jsou novostavbou v klasickém valašském stylu. V chalupě jsou dva samostatné apartmány každý o rozloze 80m2. • Kuchyň je vybavena lednicí, elektrickým sporákem včetně trouby, myčky nádobí, mikrovlné trouby a rychlovarné konvice. Je zde kuchyňský stůl pro 5 osob. V kuchyňské lince je veškeré nutné nádobí a vybavení. V obývacím pokoji je plazmová televize se satelitním přijímačem, sedací souprava, konferenční stolek a skříňový podstavec pod TV kde jsou uloženy různé hry pro děti.. V apartmánu naleznete i postýlku a dětskou židli pro Vaše nejmenší. • Ve vedlejším samostatném objektu je hostům připravena k využití saunová a odpočinková místnost. Součástí tohoto "relaxačního domku" je infra sauna, finská sauna, whirpool, sprcha a odpočinkový kout. Prostorné venkovní prostory nabízejí posezení na zahradě u otevřeného ohniště, grilování a v případě nepříznivého počasí i kryté posezení. Děti budete mít bezpečně pod dohledem a můžou využívat skluzavku, houpačku, pískovišti nebo trampolínu. Pro pobavení celé rodiny můžete využít minigolf a velké venkovní šachy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Cykloturistika: Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku. Oblastí vede několik značených cykloturistických tras. Vyznačené cykloturistické trasy v okolí Velkých Karlovic zavedou návštěvníky do typicky valašské krajiny s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami. • Pěší turistika: Vyznačené turistické trasy v okolí Velkých Karlovic zavedou návštěvníky obce do typicky valašské krajiny s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami. • Golf: Milovníci golfu mohou Východní Moravě využít novinku. U hotelu Horal ve Velkých Karlovicích vyrostlo nové devítijamkové golfové hřiště. Hřiště se nachází v místech, která v zimě slouží jako sjezdovka pro lyžaře a snowboardisty a svah pro snowtubing. • Lyžování: Velké Karlovice jsou díky dostatku sněhu v zimních měsících označovány za ráj lyžařů. V sedmi větších lyžařských střediscích s moderními vleky najdou vhodné podmínky začátečníci i náročnější vyznavači sjezdového lyžování.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Podťaté Velké Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Podťaté
Ceník ubytování a stravování