Poloha a dosažitelnost

Budova se nachází v klidné lokalitě na okraji starého Srní směrem na Prášily s nádherným výhledem na panorama Zhůří, Horské Kvildy a vrcholu Sokol.

  Vybavení a služby

Každý z apartmánů má ložnici se dvěma postelemi, sedací soupravou a satel.televizí, dále vybavený kuchyňský kout a koupelnu s WC. Kolem budovy je velká okrasná zahrada s rybníčkem a s možností venkovního posezení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Pro turisty se nabízí ideální možnosti zimní i letní turistiky. Obec Srní je známa v zimním období kvalitními udržovanými lyžařskými stopami. V létě je obec střediskem cykloturistiky a pěší turistiky. Nabízejí se možnosti výletů do zdravé přírody a poznávání krás Šumavy. Cesty ke slatím, k jezerům či vycházky podél Vchynicko-tetovského plavebního kanálu, k řece Vydře nebo řece Křemelné patří k nezapomenutelným zážitkům, neboť celá oblast leží v Národním parku Šumava. Navštívit můžete rovněž poutní místo Hauswaldská kaple nebo rozhlednu na vrcholu hory Poledník. V blízkém okolí jsou dostupná i další zajímavá místa. V centru obce se pak nachází komplex hotelů s nabídkou kvalitních restaurací, prodejny suvenýrů a obchod se smíšeným zbožím.

Zpět


TOPlist
  Apartmány „U Františka” Pod Zelenou horou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány „U Františka” Pod Zelenou horou
Ceník ubytování a stravování