Apartmány „U Františka” Pod Zelenou horou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Budova se nachází v klidné lokalitě na okraji starého Srní směrem na Prášily s nádherným výhledem na panorama Zhůří, Horské Kvildy a vrcholu Sokol.
Vybavení a služby
Každý z apartmánů má ložnici se dvěma postelemi, sedací soupravou a satel.televizí, dále vybavený kuchyňský kout a koupelnu s WC. Kolem budovy je velká okrasná zahrada s rybníčkem a s možností venkovního posezení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro turisty se nabízí ideální možnosti zimní i letní turistiky. Obec Srní je známa v zimním období kvalitními udržovanými lyžařskými stopami. V létě je obec střediskem cykloturistiky a pěší turistiky. Nabízejí se možnosti výletů do zdravé přírody a poznávání krás Šumavy. Cesty ke slatím, k jezerům či vycházky podél Vchynicko-tetovského plavebního kanálu, k řece Vydře nebo řece Křemelné patří k nezapomenutelným zážitkům, neboť celá oblast leží v Národním parku Šumava. Navštívit můžete rovněž poutní místo Hauswaldská kaple nebo rozhlednu na vrcholu hory Poledník. V blízkém okolí jsou dostupná i další zajímavá místa. V centru obce se pak nachází komplex hotelů s nabídkou kvalitních restaurací, prodejny suvenýrů a obchod se smíšeným zbožím.
TOPlist