Apartmány Pod kapličkou Benešova Hora - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Pod kapličkou Benešova Hora

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Benešova Hora leží na jižním úpatí Javorníku v nadmořské výšce 756m, cca 2km od Vacova (autobus Praha - Strakonice - Zadov). Apartmány se nacházejí pod malebnou kapličkou v centru obce.
Vybavení a služby
Nové dva kompletně vybavené apartmány v samostatné oddělené části rekonstruovaného objektu. Každý apartmán má ložnici s dvěma lůžky a možností přistýlky pro 1-2 osoby, vybavenou kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletou, TV a Wifi internetem. Jeden velký apartmán až pro 8 osob v přízemí. Zde jsou dva samostatné pokoje vybavené manželskou postelí a velkou rozkládací pohovkou,prostorná kompletně vybavená kuchyně,koupelna s vanou a samostatné WC. Možnost parkování v uzavřeném dvoře. K dispozici zázemí objektu (zahrada s pergolou a grilem, uskladnění kol a lyží).

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí je ideální pro letní i zimní dovolenou. Javorník - 5km (rozhledna, v zimě vleky uzpůsobené pro rodiny s malými dětmi), Zadov - Churáňov – 12km (lyžařský areál, lanovka, 7 vleků, 80km upravovaných běžeckých tratí), Kašperské Hory – 12km (hrad Kašperk, skiareál, večerní lyžování). V místě značené cyklotrasy, přírodní koupaliště Rohanov – 2km, ideální místo pro plánování výletů do Národního parku Šumava (Povydří, Boubínský prales, Modrava, Kvilda, prameny Vltavy, Srní, šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Schwarzenberský plavební kanál a mnoho dalšího).
TOPlist