PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Pod hrází

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na kraji obce Bedřichov, pod hrází malé Bedřichovské přehrádky, nedaleko od stanice Horské služby. Ideální poloha pro běžecké lyžování, turistiku, cyklistiku i regeneraci - Jizerská magistrála přímo u domu. Dětský vlek se školičkou za domem. Koupaliště, biketrail, lanový park a tenisové kurty a MHD Jablonec a Liberec zastávka vzdálena 50m. Příjezd po asfaltové silnici celoročně sjízdný.
Vybavení a služby
Dva čtyřlůžkové vybavené apartmány s kuchyňským koutem a koupelnou + WIFI. NOVĚ privátní sauna a masáže v našem malém welness. Prostor na úschovu kol a kočárků a v zimě na úpravu lyží. Dětská postýlka včetně povlečených peřinek, krmící židlička a hračky k vypůjčení zdarma. Parkování u objektu. Možnost grilování (gril na uhlí Weber, prosíme uhlí vlastní) a rozdělávání ohně ( dříví dodáme ) pro naše hosty. Upravená zahrada s houpačkou, venkovní posezení, ohniště, pro děti TRAMPOLÍNA.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velké množství náročných i méně náročných tras pro pěší i cykloturistiku, možno i s kočárkem. ZIMA : Běžecký areál, nástup do až 180 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály u domu, sjezdovka se školičkou pro nejmenší a osvětlený areál na bobování za domem. LÉTO : Koupaliště s restaurací, lanový park, lezecká stěna, tenisové kurty, venkovní posilovna, biketrail, disk golf, vše do 100m od domu. V obci bowling, několik restaurací, pizzerie, prodejna potravin s kavárnou a poštou ( otevřeno denně ), půjčovna + kvalitní servis lyží a kol, lyžařská škola, prodejna IG sport ( VAVRYS, CRAFT, DIDRIKSON 1913 ) infocentrum, sjezdovky s vleky, tenisové kurty, dětské hřiště, nově lanové centrum. Sedačková lanovka Špičák, bobová dráha Janov, muzea, ZOO Liberec, Ještěd, Aquapark, IQlandia, Dinopark, Detoa-výroba dřevěných hraček-dílny, lezecká arena Makak-vše do 10km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz