Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na kraji obce Bedřichov, pod hrází malé Bedřichovské přehrádky, nedaleko od stanice Horské služby. Ideální poloha pro běžecké lyžování - Jizerský magistrála přímo u domu. Dětský vlek se školičkou za domem. MHD Jablonec a Liberec zastávka vzdálena 50m. Příjezd po asfaltové silnici celoročně sjízdný.

  Vybavení a služby

Dva čtyřlůžkové vybavené apartmány s kuchyňským koutem a koupelnou + WIFI. Prostor na úschovu kol a kočárků a úpravu lyží. Dětská postýlka, krmící židlička a hračky k vypůjčení zdarma. Parkování u objektu. Slevový kupon do půjčovny kol a lyží pro naše hosty. Upravená zahrada s houpačkou a pískovištěm, venkovní posezení, ohniště, možnost grilování na grilu Weber, pro děti TRAMPOLÍNA.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Velké množství náročných i méně náročných tras pro pěší i cykloturistiku, možno i s kočárkem. Běžecký areál, nástup do běžeckých tratí Jizerské magistrály u domu. V obci bowling, několik restaurací, pizzerie, prodejna potravin s kavárnou a poštou ( otevřeno denně ), půjčovna + kvalitní servis lyží a kol, lyžařská škola, prodejna IG sport ( VAVRYS, CRAFT, DIDRIKSON 1913 ) infocentrum, sjezdovky s vleky, tenisové kurty, dětské hřiště, nově lanové centrum. Sedačková lanovka Špičák, bobová dráha Janov, muzea, ZOO Liberec, Ještěd, Aquapark, IQlandia, Dinopark, Detoa-výroba dřevěných hraček-dílny, lezecká arena Makak-vše do 10km.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pod hrází Bedřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pod hrází
Ceník ubytování a stravování