Apartmány Petra a Kaboš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Moderně zařízené apartmány leží v samém centru Bedřichova a najdete je přímo naproti Obecnímu úřadu. Z jedné strany je překrásný výhled na sjezdové tratě a na straně druhé Vás okouzlí místní kostelíček. Výborná poloha penzionu je strategickým místem jako začátek turistických a cyklistických výletů. Lyžařský areál, který je určen jak pro děti a méně zdatné, tak pro zkušené lyžaře, je pouhých pár kroků od chaty.
Vybavení a služby
Penzion Petra a Kaboš je nekuřácký a svým hostům nabízí 3 apartmány (v každém 4–6 lůžek) s vlastní kuchyňkou, koupelnou a WC. Vybavením každého pokoje je TV s DVD přehrávačem a herní konzole. Hosté mají k dispozici lyžárnu a na základě objednávek možnost využití sauny. Před domem je možné využít dřevěné terasy se slunečníky, stoly a židlemi a pro děti je zde nově vystavené dětské hřiště s pískovištěm. Mysleli jsme i na čtyřnohé miláčky, které můžete ubytovat v krytém oploceném prostoru přímo u domu. V rámci celého objektu je Wi-fi připojení zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Bedřichov – vleky jsou vzdáleny 5 minut chůze od pensionu, k dispozici 7 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, možnost večerního lyžování. Apartmány jsou vzdáleny 500m od startu Jizerské padesátky, k dispozici je 80km upravovaných běžeckých tratí.V létě je Bedřichov jedním z hlavních východisek pro pěší turistiku a cykloturistiku. Koupání – koupaliště v Bedřichově (800m), krytý bazén v Jablonci nad Nisou, Aquapark Babylon v Liberci (10km), tenisové kurty (600m), bowling a minigolf v místě, možnost vyjížděk na koních – jízdárna vzdálena 1km. Tipy na výlety: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, hrad Frýdštejn, zámek Frýdlant, lázně Libverda, botanická a zoologická zahrada v Liberci, systém rozhleden kolem Jablonce nad Nisou, vybudovaný na významných kopcích na počátku 20. století, čedičový vrch Bukovec nad osadou Jizerka, komplex jezírek a rašelinišť protkaných naučnými stezkami, zbytky pralesa Jizera atd.
TOPlist