Apartmány u Zadova I a II - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány u Zadova I a II

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nyní, na počátku 21.století je v Evropě jenom málo míst s krásnou a ničím neponičenou přírodou. Jedním takovým místem je bezesporu Šumava, která nabízí jak hluboké lesy, rašeliniště, močály, divoké bystřiny a vodopády, tak zadumaná jezera, strmá úbočí a náhorní planiny, tajuplné slatě, horské říčky, ledovcová jezera, rozhledny a vyhlídková místa. Všechna tato místa jsou navzájem propojena sítí zimních i letních turistických tras a podporována četnými středisky cestovního ruchu. Nabízíme Vám ideální příležitost, jak strávit dovolenou v čistém prostředí šumavské přírody v klidném, příjemném a krásném prostředí vhodném k odpočinku a relaxaci. Připravili jsme pro Vás ubytování v nově postaveném domě, nebo v soukromí rodinného domu v příjemném horském prostředí. Oba objekty se nachází v oblasti Chráněné krajinné oblasti a Národního parku Šumava, na kraji obce Nový Dvůr s nádherným výhledem do údolí Stach s dominantou hory Javorník 1065m. Zdejší přírodní podmínky poskytují velké možnosti k letní a zimní rekreaci. Ubytování je celoročně dostupné individuální dopravou i linkovým autobusem (např. linkovým autobusem ze zastávky Praha "Na Knížecí"). Zastávka autobusu je umístěna cca 150 metrů od domu. Individuelní příjezd od Prahy po silnici č.4 směr Strakonice - Vacov - Zdíkov - N.Dvůr. Cestu od Plzně doporučujeme přes Klatovy, Sušici, Kašperské Hory a Stachy. Z Č.Budějovic možno volit trasu přes Netolice, Husinec a Vimperk.
Vybavení a služby
V našich objektech vám nabízíme ubytování buď ve dvou NEKUŘÁCKÝCH apartmánech pro 2 nebo 3 osoby s možností přistýlky, nebo v apartmánu v soukromí sestávajícím se ze 2 oddělených ložnic, obývacího pokoje , kuchyně a sociálního zařízení. Apartmán poskytuje pohodlné ubytování až 6 osobám. Apartmány zařízené převážně nábytkem z masivního dřeva mají vlastní sprchový kout, WC, satelitní TV a vybavenou kuchyňku (lednice, mikrovlnka, vařič, konvice, nádobí atd.). Poskytujeme pouze ložní prádlo nikoliv ručníky. Pro návštěvníky, kteří preferují pohodlí obsluhy je možnost stravování ve 250 m vzdáleném hotelu. Samozřejmostí je možnost úschovy kol a lyží. Parkování je zajištěno na soukromém parkovišti přímo u objektu (bez poplatku). ZÁKAZ KOUŘENÍ V CELÉM OBJEKTU. VSTUP POUZE V DOMÁCÍ OBUVI. Po neblahých zkušenostech s kuřáky si dovolujeme zdvořile požádat - jste-li kuřáci s problémem BEZVÝHRADNĚ akceptovat zákaz kouření v objektu, prosíme pobyt nerezervujte.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období možnost pěší turistiky a cykloturistiky nebo sběru lesních plodů. V zimě poskytuje Šumava ideální podmínky pro běžecké lyžování. Lyžařské vleky na Kobyle a pravidelně udržované běžecké stopy jsou od domu pouhé 2km. Pro náročnější lyžaře jsou snadno dosažitelné sjezdovky na Špičáku, Železné Rudě, Churánově nebo na Javoru či Mitterdorfu (oba SRN). Pěšky nebo na kole po nových cyklotrasách můžete navštívit pramen Vltavy, Prášilské jezero, Poledník, Boubínský prales, Březník, Povydří, Modravu, Tříjezerní slať, Antýgl, hrad Kašperk a mnoho dalších.
TOPlist