Apartmány Nové Hutě

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt najdete v centru obce Nové Hutě, po pravé straně příjezdové komunikace od Vimperka. Nachází se přímo naproti kostelu.
Vybavení a služby
Jsou pro Vás připraveny 2 nadstandardní mezonetové apartmány, každý o ploše 60 m2. V každém je možné ubytovat maximálně 7 osob (2L ložnice, 3L pokoj, v přízemí rozkládací gauč). V přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna s WC a sprchovým koutem, kuchyně a obytný prostor. V podkroví jsou dvě ložnice s vestavěnými skříněmi, z toho jedna jako uzavřený pokoj. Součástí obytného prostoru v přízemí je televize se satelitním přijímačem. Kuchyně jsou vybaveny ledničkou, sklokeramickou deskou, dřezem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a topinkovačem. K dispozici je sada nádobí pro 8 osob. Součástí vybavení je povlečení, ručníky a utěrky. K uložení lyží a kol je k dispozici samostatná lyžárna. K posezení nebo grilování v letním období můžete využít velkou terasu u domu nebo ohniště v zadní části zahrady. Parkování je zajištěno u domu.
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál je vzdálen 500m od domu, běžky je možné nazout přímo za zahradou. V okruhu 100m se nachází 3 restaurace, obchod se smíšeným zbožím a zastávka ČSAD včetně skibusů.
TOPlist