Apartmány Nad řekou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autobus Svoboda nad Úpou, Maršov (200m, 580m), vlak Svoboda nad Úpou (2,2km), restaurace Hospůdka U Karla (100m), lyžařský vlek Svoboda nad Úpou, Černá hora (5km), obchod JIP maloobchod, velkoobchod (580m), pošta (2km), nákupní centrum TESCO (11km), bankomat Svoboda nad Úpou (1.6km - Česká spořitelna), les (200m) • Doprava, parkování: Parkování u objektu zdarma. Autobusová zastávka je 5 minut chůze od objektu (autobus, skibus, cyklobus).
Vybavení a služby
Pro Váši příjemnou dovolenou nabízíme nově vybudované apartmány. Ubytování je vhodné pro každého, kdo má rád aktivní či pasivní odpočinek • Ložnice a pokoje: 4 apartmány po dvou lůžkách + přistýlka • Sociální zařízení: V každém apartmánu sprchový kout + WC • Vlastní stravování, obchod a několik restaurací do 10 minut chůze • Vybavení apartmánu: plně vybavená kuchyňská linka (sklo keramická deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí). Protipožární čidla s alarmem. Pevné připojení k internetu + WIFI v celém objektu zdarma. Za příplatek posezení ve sklepě. Možnost zajístění pípy a sudového piva(dle aktuální nabídky).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pro svoji polohu a je Svoboda nad Úpou stále vyhledávanější rekreační středisko. Procházky Vás zavedou na vrch Muchomůrku, do blízkých Janských Lázní s lanovkou na Černou horu, nebo na Rýchory, kde se nachází chráněný bukový prales. V současné době zde vzniká rozsáhlá naučná stezka Via Piette. Necelé 2km od Svobody nad Úpou se nachází skiareál Mladé Buky - Pekelský vrch. V posledních letech na svahu Pekelského vrchu vznikl kvalitní lyžařský areál. Díky své výborné dostupnosti, kvalitní vybavenosti a široké rozmanitosti sjezdových terénů je SKIPARK Mladé Buky vyhledávaným vyžitím pro zkušené i začínající lyžaře.
TOPlist