Apartmány Na Výsluní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
GPS 50.7639489N, 15.2259397E. K nám se dostanete pohodlně jak autem či na motocyklu, tak veřejnou dopravou. Autem přijedete i v zimě až k domu. V zimě doporučujeme pro jistotu s sebou zimní řetězy, byť je příjezdová silnice pravidelně pluhována. Parkovací místo je pro vaše vozidlo vyhrazeno v ceně pobytu. Pokud využijete dopravu vlakem či autobusem do Jablonce nad Nisou (či Lučan nad Nisou), pak v Jablonci či v Lučanech přestupte na autobus MHD č.104 a vystupte na zastávce „Horní Maxov – křižovatka“, která je vzdálena od našeho domu cca 200m. Pokud nepojedete vlastní dopravou, doporučujeme autobusovou dopravu (už kvůli jednoduššímu přestupu na linku MHD na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou).
Vybavení a služby
Každý apartmán má jiné uspořádání a umožňuje různou kapacitu ubytování. Všechny apartmány májí vlastní kuchyňskou linku, která je vybavena lednicí, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení. Apartmány jsou vybaveny samostatnou regulací tepla +- 2° C ubytovanými, jinak je standardně v topné sezoně vytápěn na 21° C. Hostům je k dispozici bezplatně WiFi připojení, v každém apartmánu je sejf pro uložení dokladů či drobných cenností. Kola a lyže můžete odložit v uzamykané místnosti (přes noc střežené alarmem) s možností základního servisního nářadí vč. montážního stojanu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Náš dům s apartmány se nachází přímo na jedné ze značených turistických tras, resp. strojově upravovaných běžkařských tras s napojením na Jizerskohorskou běžeckou magistrálu. Při výletu pěšky, na kole či na běžkách jdete od našeho domu max. 300m po místní silnici (a to ještě velmi málo frekventované) a pak můžete pokračovat trasami, kde již auta nejezdí a ani nesmějí jezdit. I to zvláště v dnešní přemotorizované době je důvodem oblíbenosti Jizerských hor v řadách turistů a cyklistů. Pro milovníky lyžování je v zimě k dispozici nejbližší sjezdovka Bukovka vzdálená cca 1,5km, dále pak lyžařský areál Severák velmi vhodný pro rodiny s dětmi vzdálený cca 3,5km a pravděpodobně nejlepší areál pro dobré lyžaře v Jizerských horách 7km vzdálený Ski areál Tanvaldský Špičák.
TOPlist