Poloha a dosažitelnost

Apartmánový dům se nachází přímo v lyžařském areálu Arrakis v Prkenném Dolu u Žacléře. Doprava autem: Přibližně 4km od kruhového objezdu na náměstí Svobody v Trurnově ve směru na Pec pod Sněžkou (silnice č.14) je odbočka doprava na Žacléř (na silnici č.300). Vzdálenost od odbočky k lyžařskému areálu v Prkenném Dolu je cca 7,5km. Doprava autobusem: Z autobusového nádraží v Trutnově, zastávka Žacléř, Prkenný důl - rozcestí. Přímo před apartmánovým domem je veřejné bezplatné parkoviště lyžařského areálu, apartmán má také svoje parkovací stání na parkovišti na terase objektu. Kromě komfortního lyžování přímo v místě ubytování jsou návštěvníkům k dispozici i četná lyžařská střediska v nejbližším okolí (Mladé Buky, Pec pod Sněžkou, Černá hora, Velká Úpa, Černý Důl...)

  Vybavení a služby

Nabízíme tři apartmány s celkovou kapacitou 13 lůžek. Apartmán 1: 2x ložníce, 6 lůžek, obývací pokoj s kuchynským koutem, koupelna. Apartmán 2: 1x ložníce, 4 lůžka, obývací pokoj s kuchynským koutem, koupelna. Apartmán 3: 1x obývací pokoj s kuchynským koutem, koupeln, 2 lůžka a 1 přistýlka. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchynskou linkou, lednicí, TV, satelit, možnost připojení wifi, přikrývky a ložní prádlo.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Velkou devizou žacléřské lokality je její poloha, přírodní bohatství a památky. K rozvoji turistického ruchu přispívají v zimě skvělé lyžařské podmínky ve dvou zimních areálech Arrakis a Bret, které jsou vybaveny umělým zasněžováním a nabízejí tak návštěvníkům široké možnosti sportovního vyžití. V Žacléři najedete také na upravenou běžeckou Krkonošskou magistrálu. V letních měsících je k dispozici moderní areál s fotbalovým hřištěm, tenisovými a volejbalovými kurty a kurtem pro plážový volejbal, vybudovaný na konci 90.let 20.století. Žacléřskem vedou značené cyklotrasy, které uspokojí všechny kategorie vyznavačů cykloturistiky. Možnosti koupání: koupaliště Retro park Sejfy, jezero Bukówka, Trutnov - Pekelský rybník, aquapark Trutnov, bazén Trutnov, rybník Dolce, koupaliště Petříkovice, aquacentrum Janské Lázně, koupaliště Radeč - Úpice, koupaliště Malé Svatoňovice, rybník Podháj, koupaliště Čistá, jezero Kuprovka, jezero Adršpach pískovna.

Zpět


TOPlist
  Apartmány na sjezdovce Žacléř, Prkenný Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány na sjezdovce
Ceník ubytování a stravování