Apartmány na sjezdovce - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány na sjezdovce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmánový dům se nachází přímo v lyžařském areálu Arrakis v Prkenném Dolu u Žacléře. Doprava autem: Přibližně 4km od kruhového objezdu na náměstí Svobody v Trurnově ve směru na Pec pod Sněžkou (silnice č.14) je odbočka doprava na Žacléř (na silnici č.300). Vzdálenost od odbočky k lyžařskému areálu v Prkenném Dolu je cca 7,5km. Doprava autobusem: Z autobusového nádraží v Trutnově, zastávka Žacléř, Prkenný důl - rozcestí. Přímo před apartmánovým domem je veřejné bezplatné parkoviště lyžařského areálu, apartmán má také svoje parkovací stání na parkovišti na terase objektu. Kromě komfortního lyžování přímo v místě ubytování jsou návštěvníkům k dispozici i četná lyžařská střediska v nejbližším okolí (Mladé Buky, Pec pod Sněžkou, Černá hora, Velká Úpa, Černý Důl...)
Vybavení a služby
Nabízíme tři apartmány s celkovou kapacitou 13 lůžek. Apartmán 1: 2x ložníce, 6 lůžek, obývací pokoj s kuchynským koutem, koupelna. Apartmán 2: 1x ložníce, 4 lůžka, obývací pokoj s kuchynským koutem, koupelna. Apartmán 3: 1x obývací pokoj s kuchynským koutem, koupeln, 2 lůžka a 1 přistýlka. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchynskou linkou, lednicí, TV, satelit, možnost připojení wifi, přikrývky a ložní prádlo.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velkou devizou žacléřské lokality je její poloha, přírodní bohatství a památky. K rozvoji turistického ruchu přispívají v zimě skvělé lyžařské podmínky ve dvou zimních areálech Arrakis a Bret, které jsou vybaveny umělým zasněžováním a nabízejí tak návštěvníkům široké možnosti sportovního vyžití. V Žacléři najedete také na upravenou běžeckou Krkonošskou magistrálu. V letních měsících je k dispozici moderní areál s fotbalovým hřištěm, tenisovými a volejbalovými kurty a kurtem pro plážový volejbal, vybudovaný na konci 90.let 20.století. Žacléřskem vedou značené cyklotrasy, které uspokojí všechny kategorie vyznavačů cykloturistiky. Možnosti koupání: koupaliště Retro park Sejfy, jezero Bukówka, Trutnov - Pekelský rybník, aquapark Trutnov, bazén Trutnov, rybník Dolce, koupaliště Petříkovice, aquacentrum Janské Lázně, koupaliště Radeč - Úpice, koupaliště Malé Svatoňovice, rybník Podháj, koupaliště Čistá, jezero Kuprovka, jezero Adršpach pískovna.
TOPlist