Poloha a dosažitelnost

AP se nachází v původní roubené chalupě, která prošla kompletní rekonstrukcí. Dům se nachází v klidné části, centrum Pece pod Sněžkou je vzdáleno cca 5 min chůze. Lyžařský areál je vzdálen cca 7 min chůze (v lyžařské obuvi). Díky své poloze je objekt vhodný nejen pro provozování sjezdového lyžování a dalších zimních sportů, zároveň je také ideálním výchozím místem pro horské túry. Lanová dráha Sněžka je vzdálena cca 1,5km, Relaxpark cca 15 min chůze.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve dvou nově zbudovaných apartmánech: AP1 - pro 4-5 osob - 2/2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, koupelna, kuchyně se základním vybavením (lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, el. vařič, nádobí), SAT/TV. AP2 - pro 4-6 osob - 2/2-lůžkové pokoje, koupelna, kuchyně se základním vybavením (lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, el. vařič, nádobí), obývací pokoj s možností 2 lůžek, SAT/TV.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V blízkém okolí lze lze využít širokou nabídku služeb, Sportovní centrum hotelu Horizont s bazénem, posilovnou, squashem či ricochetem je jen 10 minut chůze, zrovna tak nový Bowling bar se 4 profi dráhami pod hotelem Horizont, dále nový relax park s bobovou dráhou. I v zimě máme ideální polohu, jen 7 minut chůze k hlavnímu lyžařskému areálu Ski Pec. Bezpočet restaurací a barů v centru Pece vzdáleném cca 5 min chůze.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Na chaloupce Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Na chaloupce
Ceník ubytování a stravování