Poloha a dosažitelnost

Nově otevřené apartmány Loučky leží v nadmořské výšce 736m n.m. a přímo z oken je výhled na jednu z 10 sjezdovek dětského zimního světa Severák. Nástupní místo Jizerské magistrály je vzdáleno cca 400m.

  Vybavení a služby

Všechny naše apartmány mají dva pokoje a poskytují komfortní ubytování pro 2, 4 a 5 osob. Apartmány jsme budovali za přispění interiérových designérů a věříme, že jejich moderní avšak maximálně pohodlné a kvalitně řemeslně zpracovaní zařízení poslouží při vaší zimní rodinné dovolené k vašemu maximálnímu pohodlí. Ve všech apartmánech najdete plně vybavenou moderní kuchyň. Prostorná společenská místnost nabízí i příjemné krbové teplo a dětský koutek. Apartmány jsou ve dvou identických domech vzdálených 30m od sebe. Každý dům má vlastní parkovací plochu a lyžárnu s vysoušečem bot. Vaši zvířecí miláčci jsou u nás samozřejmě vítáni, nicméně vás moc prosíme o dodržování pravidel jako je bezpečnost a čistota.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

50m od apartmánů můžete využít jednu z 10 sjezdovek dětského zimního světa Severák, o kousek dál u kapličky je nástupní místo jizerské magistrály která nabízí na 180km strojově upravených tratí o celých Jizerkách, doslova v sousedství pomůžete navštívit jízdárnu a mini zoo Dřevona, v okolí apartmánů naleznete také několik kvalitních restaurací jako je Heidi, nebo Prezidentská chata, Jablonecký bazén vám pak nabídne možnost relaxace a uvolnění po náročném lyžování a pokud zatoužíte po troše adrenalinu, rozhodně navštivte Snowtubingové tratě v Bedřichově, nebo bobovou dráhu v Janově. Na všech atrakcích se nezapomeňte prokázat vaší JIZERKY card a čerpat zajímavé slevy.


Nabízíme ubytování také v Chatě Nisanka v Bedřichově a v Pensionu Pod Vlekem v Hraběticích

Zpět


TOPlist
  Apartmány Loučky Hrabětice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Loučky
Ceník ubytování a stravování