Apartmány Severák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v srdci Jizerských hor. Vítejte na Severákuv Jizerkách horách v obci Janov nad Nisou - Hrabětice kde provozujeme dva apartmánové domy. Dům Smrk a dům Severák. Dům Smrk leží přímo naproti sjezdovce Loučky jež je jedna z 10 sjezdovek lyžařského areálu Severák. Smrk nabízí ubytování v jednom 5 lůžkovém, dvou 4 lůžkových a jednom 2 lůžkovém apartmánu. Dům Severák je o 300 m výše a je přímo v srdci Hrabětic 300 metrů od centra lyžařského areálu Severák. Tento dům nabízí ubytování ve třech 5 lůžkových, jednom 4 lůžkovém apartmánu.
Vybavení a služby
Oba domy nabízejí komfortní a prostorné ubytování ve dvou pokojových apartmánech s kompletně vybavenou kuchyní, TV, WiFi připojením a vším co budete potřebovat pro vaši příjemně strávenou rodinnou dovolenou v Jizerských horách, či pro volno strávené s přáteli. Každý dům má vlastní parkovací plochu a lyžárnu s vysoušečem bot, jež zároveň slouží jako kolárna. Vaši zvířecí miláčci jsou u nás samozřejmě vítáni, nicméně vás moc prosíme o dodržování pravidel jako je bezpečnost a čistota.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
50m od apartmánů můžete využít jednu z 10 sjezdovek dětského zimního světa Severák, o kousek dál u kapličky je nástupní místo jizerské magistrály která nabízí na 180km strojově upravených tratí o celých Jizerkách, v okolí apartmánů naleznete také několik kvalitních restaurací jako je Prezidentská chata, Jablonecký bazén vám pak nabídne možnost relaxace a uvolnění po náročném lyžování a pokud zatoužíte po troše adrenalinu, rozhodně navštivte Snowtubingové tratě v Bedřichově, nebo bobovou dráhu v Janově. Na všech atrakcích se nezapomeňte prokázat vaší JIZERKY card a čerpat zajímavé slevy.
Nabízíme ubytování také v Chatě Nisanka v Bedřichově a v Pensionu Pod Vlekem v Hraběticích
TOPlist