PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Kůlna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v centrální, ale klidné části obce. Město Boží Dar se nachází v centrální části Krušných hor a je vzdáleno 25km od Karlových Varů. V blízkosti se nachází Skiareál Klínovec-Neklid a Krušnohorská lyžařská magistrála.
Vybavení a služby
V objektu se nachází dva plně vybavené apartmány. Prvním s kapacitou 4 hostů a v druhém s kapacitou 4-6 hostů. V obou apartmánech je plně vybavená kuchyně včetně trouby, mikrovlnky, varné desky, myčky, lednice a kávovaru. Součástí každého apartmánu je koupelna se sprchou a WC. Koupelna je vybavena ručníky a fénem na vlasy. Každý apartmán disponuje ložnicí pro 2-4 osoby, obytnou místností s kuchyní, jídelním stolem, rozkládací pohovkou a TV. Objekt je vybaven sušákem na obuv a lyžárnou. Parkování je na obecní komunikaci.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve vzdálenosti 500 m od objektu je lyžařský areál Neklid , který je propojen se Skiareálem Klínovec. Pro malé lyžaře je ve vzdálenosti 250 m Skiareál Novako. 150 m od objektu vede Krušnohorská lyžařská magistrála. V okolí Božího Daru se nachází vyhledávaná Ježíškova cesta , dále je možné navštívit Božídarské rašeliniště, středověká hornická díla - štoly Johannes a Mauritius. Boží Dar je ideální místo pro sjezdové i běžecké lyžování. V létě pak pro turistiku a výlety na kolech. Ve vzdálenosti do 200 m naleznete Konzum Čáda, bankomat, restaurace , infocentrum a poštu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz