Poloha a dosažitelnost

Apartmány Ktová se nacházejí v malebné části Českého ráje - pod Troskami. Jsou vzdáleny asi 500 m od hlavní silnice a leží v klidné části obce Ktová. Celý objekt se skládá ze dvou luxusně zařízených domů. Ideální poloha přímo pod vrcholem Trosek v centru Českého ráje. Klidná poloha. Vhodné i pro náročné klienty. Parkování přímo u objektu. Souřadnice GPS: 50°31´24,89"N 15°14´24,83"E

  Vybavení a služby

Celý objekt se skládá ze tří luksusně zařízených domů. DŮM 1: dům je rozdělen na 2 části. Apartmán pro 9 osob + 2x přistýlka (rozkládací pohovka). Apartmán pro 10 osob + 1 přistýlka. DŮM 2: dům má přízemí a první patro. V přízemí je apartmán č. 1,2,3, v prvním patře jsou apartmány č. 4,5,6. DŮM 3:dům je rozdělen na dva apartmány. Jeden pro 5 osob + 2 x přistýlka a 8 osob + 2 x přistýlka. Úschovna kol, venkovní posezení u ohně s grilem, venkovní posezení pod slunečníky, po domluvě je možné domluvit jízdu na koních v obci Hnanice vzdálené cca 3km, dále je možné domluvit pronájem tenisových kurtů v Rovensku pod Troskami vzdáleném cca 2km. V obci Radvánovice vzdálené 4 km se nachází dětský zábavný park (ŠTASTNÁ ZEMĚ). Přímo u objektu je velká zahrada s dětským hřištěm, pískovištěm pro děti a pro různé hry.(fotbal, nohejbal, volejbal, miniaturgolf, atd.)

  Rekreace a služby v okolí

Objekt je situován do nádherného prostředí chráněné krajinné oblasti Český ráj. Leží přímo pod hradem Trosky. Od objektu vedou značené turistické cesty do okolí - hrad Valdštejn, Hruboskalské skalní město, zámek Hrubá Skála. Po cyklotrasách nebo autem jsou v dosahu města Turnov a Jičín, zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, hrad Trosky, Rotštejn a Klokočské skály, Borecké skály, Kozákov a další zajímavá místa. Protože je objekt na klidném místě u lesa, je vhodný i pro rodiny s dětmi. Apartmány jsou vhodné i pro školy v přírodě.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Ktová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Ktová
Ceník ubytování a stravování