Apartmány IVA - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány IVA

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány IVA, Háj 97, Loučná pod Klínovcem. Při příjezdu pozor! Objekt se nachází v části Háj, nikoliv přímo v Loučné pod Klínovcem. Cca 1500m od Skiareálu Klínovec (sjezdovka Dámská). SKIbus cca 50m od objektu (jezdí pravidelně každou půlhodinu). Z Prahy 137km (2 hodiny jízdy autem). Od r. 2013 pravidelné spojení na Klínovec z Prahy a Ústí nad Labem. Vlak cca 5km v obci Kovářská (spojení do Chomutova). Autobus ČSAD cca 50m (spojení do K.Varů, Chomutova).
Vybavení a služby
V každém apartmánu soc. zařízení, kuchyňka s lednicí, indukcí a vybavením, TV, wi-fi. Celková kapacita 26 osob - 2x bezbariérový apartmán pro 4 osoby, 3x apartmán pro 2 osoby, 2x mezonetový apartmán pro 6 osob. Pro lepší komfort a pohodlí našich hostů je po vstupu do budovy požadováno přezutí. K tomuto účelu jsou k dispozici uzamykatelné botníky. Pro naše hosty je k dispozici společenská místnost s kuchyňkou a krbem. Součástí společenské místnosti je dětský koutek s pohodlným gaučem a hračkami. Na společenskou místnost navazuje vzdělávací centrum, které v základní podobě umožňuje výuku pro cca 12 osob. Prostor centra lze uzavřít a oddělit od společenské místnosti posuvnými dveřmi. Prostor centra lze pro vícečlenné skupiny dovybavit přistýlkami a zvýšit tak přechodně ubytovací kapacitu. Lze využít rovněž pro pořádání rodinných oslav, svateb apod. s kapacitou cca 20 osob k sezení. Prostor vzdělávacího centra je variabilní a lze jej velmi jednoduše přizpůsobit potřebám hostů. Vzdělávací centrum může být po dohodě vybaveno IT technikou (notebooky), dataprojektorem, flipchartem, ozvučením apod. Venku je pro naše klienty k dispozici dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm. Prostorná zastřešená pergola s grilem zn. WEBER. Parkování je pro naše hosty zajištěno zdarma před budovou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Stravovaní (snídaně, polopenze) lze zajistit na požádání v hotelu Arnika (cca 50m). Bazén, wellness, masáže, tenisové kurty (hotel Nástup - cca 1500m). Lázně Jáchymov (aquapark, lázně, wellness - cca 10km). Lázeňské město Oberwiesenthal (cca 30 min. chůze, hraniční přechod pro pěší v Loučné pod Klínovcem). Nejbližší obchod v obci Kovářská (5km).
TOPlist