TOPlist

Prázdninový dům Forest

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na kraji Kovářské, v krásné přírodě. Objekt je dosažitelný autobusem z Chomutova nebo z Klášterce nad Ohří. 6km od Klínovce a Božího daru, 6km od německých hranic. Kovářská je plně vybavená horská obec, několik restaurací a potravin, pošta. v zimě SKIBUS - v těsné blízkosti objektu, na Boží dar a skiareál Klínovec, večerní lyžování. Sáňkování hned za domem. Krásné trasy pro běžky i pěší turistiku. Od prosince 2011 otevřena nová lanovka na Klínovec! V nové sezóně 2012/2013 znovu otevřena sjezdovka přímo v Kovářské!
Vybavení a služby
Nově od podzimu 2019 - VENKOVNÍ SAUNA s vytápěním na dřevo. Apartmán U Svena ... 5 osob (+ přistýlka), apartmán U mamin ... 4 osoby, apartmán U mladých ... 3 osoby, apartmán U mamin ... 2+1 osob. Příjemné ubytování ve čtyřech dvoupokojových apartmánech vybavených kuchyňským koutem vč. nádobí a příborů, rychlovarnou konvicí, lednicí, mikrovlnnou troubou, sprchovým koutem a sociálním zařízením. Nově vybudováno WC také na chodbě. Možnost připojení k internetu. NOVINKA - stolní fotbálek! K dispozici společenská místnost s krbovými kamny, společenské hry a TV. Celková kapacita 16 osob. Parkování u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V zimě super lyžovačka - Klínovec, Boží Dar, Oberwiesenthal na německé straně (8 km), večerní lyžování, skibus staví u objektu. Sjezdovka v obci. Trasy na běžky, skitour Bauer, sáňkování. Jaro a léto - turistika, kola, výlety. Na německé straně (6km) rozsáhlé možnosti sportovního vyžití (tenis, bazén), jízdy historickým vláčkem. Krásné pěší tůry všech typů náročností. Koupání v Kamencovém jezeře v Chomutově - jediné na světě, velký aquapark v Klášterci nad Ohří, blízkost Karlových Varů. U nás se nudit nebudete!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz