Prázdninový dům Forest

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na kraji Kovářské, v krásné přírodě. Objekt je dosažitelný autobusem z Chomutova nebo z Klášterce nad Ohří. 6km od Klínovce a Božího daru, 6km od německých hranic. Kovářská je plně vybavená horská obec, několik restaurací a potravin, pošta. v zimě SKIBUS - v těsné blízkosti objektu, na Boží dar a skiareál Klínovec, večerní lyžování. Sáňkování hned za domem. Krásné trasy pro běžky i pěší turistiku. Od prosince 2011 otevřena nová lanovka na Klínovec! V nové sezóně 2012/2013 znovu otevřena sjezdovka přímo v Kovářské!
Vybavení a služby
Apartmán U Svena ... 5 osob (+ přistýlka), apartmán U mamin ... 4 osoby, apartmán U mladých ... 3 osoby, apartmán U mamin ... 2+1 osob. Příjemné ubytování ve čtyřech dvoupokojových apartmánech vybavených kuchyňským koutem vč. nádobí a příborů, rychlovarnou konvicí, lednicí, mikrovlnnou troubou, sprchovým koutem a sociálním zařízením. Nově vybudováno WC také na chodbě. Možnost připojení k internetu. NOVINKA - stolní fotbálek! K dispozici společenská místnost s krbovými kamny, společenské hry a TV. Celková kapacita 16 osob. Parkování u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V zimě super lyžovačka - Klínovec, Boží Dar, Oberwiesenthal na německé straně (8 km), večerní lyžování, skibus staví u objektu. Sjezdovka v obci. Trasy na běžky, skitour Bauer, sáňkování. Jaro a léto - turistika, kola, výlety. Na německé straně (6km) rozsáhlé možnosti sportovního vyžití (tenis, bazén), jízdy historickým vláčkem. Krásné pěší tůry všech typů náročností. Koupání v Kamencovém jezeře v Chomutově - jediné na světě, velký aquapark v Klášterci nad Ohří, blízkost Karlových Varů. U nás se nudit nebudete!
TOPlist