PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány Ester

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
3 apartmány se nacházejí apartmány v Dolní Rokytnici Dům je situován na jižním slunném svahu, obklopen krásnou zahradou s dětským hřištěm, travnatým hřištěm na fotbal a míčové hry či badminton. K posezení je k dispozici altán s plynovým grilem a posezení u ohništi. Apartmány se nacházejí 350m od centra a 500m od lyžařského areálu Studenov
Vybavení a služby
V domě bydlí majitel. Apartmány mají samostatný vchod včetně vlastní lyžárny a sušárny. Elektrický sušák bot společný pro všechny 3 apartmány. Kuchyně jsou vybaveny sklokeramickým dvouvařičem, vestavěnou lednicí s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, nádobím, remoskou. Neomezený WIFI internet zdarma. Apartmány jsou nekuřácké. Klidná poloha. Ubytování vhodné pro alergiky, všude stíratelné podlahy. • Apartmán Ester 1 pro 4-6 osob - přízemí, z obývacího pokoje vstup do zahrady, podlahové vytápění, bezbariérový, 60m2, 1x 2 lůžka, obývací pokoj, TV SAT, plně vybavenou kuchyňkou , 2 pevnými lůžky a pohovkou (přistýlka pro 1 osobu), sprcha, oddělené WC • Apartmán Ester 2, Ester 3 pro 5-6 osob - podkroví, ze všech pokojů vstup na balkon, 65m2, 1x 2 osoby, 1x 3 osoby, obývací pokoj s přistýlkou pro 1 osobu, TV-SAT, kuchyní, sprcha, oddělené WC

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Důležité vzdálenosti: Centrum, skibus, obchody: 350m; Bowlingcentrum, koně: 300m; Sportovní hala, tenisové kurty, kuželna: 1500m; Lyžařský areál STUDENOV: 500m; Lyžařský areál LYSÁ HORA: cca 3000m, 5 min. autem
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz