Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nachází v horské chatě Švadlenka umístěné přibližně v polovině Lysé hory v Rokytnici nad Jizerou a to přímo na černé sjezdovce. V zimních měsících doprava pouze pěšky, rolbou či skútrem. Případně na lyžích pomocí přibližovací sedačkové lanovky a pak 500m po vrstevnici. Po zbytek roku možnost dopravy automobilem přímo k objektu.

  Vybavení a služby

Nabízíme malý dvoulůžkový apartmán s možností 2x přistýlky na pohodlné rozkládací pohovce. Kuchyňský kout vybavený lednicí, mikrovlnnou troubou i nádobím. Koupelna se sprchovým koutem. TV. Výhled na sjezdovku a les. Dále velký apartmán až pro 8 osob (4x postel, 2x přistýlka na gauči, 2x přistýlka na matraci). Kuchyňský kout, koupelna s vanou i sprchovým koutem, oddělená ložnice. TV. Balkon. Nádherný výhled do údolí. Možnost stravování v blízkých objektech se skvělou kuchyní i atmosférou (Big food garage 50m, Skácelka 200m, Dvoračky 1km,...). Hned vedle chaty je také dostupná sauna.

  Rekreace a služby v okolí

Chata Švadlenka se nachází přímo na černé sjezdovce lyžařského areálu Horní Domky, který se rozkládá v Horní Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657– 1.315m n.m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se může rovnat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Pro příznivce snowboardingu je k dispozici snowpark. V letních měsících Rokytnice nabízí nespočet turistických cílů, jako například překrásné výlety na hřebeny, Vrbatovu boudu, Harrachov, Studenov, Pramen Labe, Vosecká bouda, atd.

Zpět


TOPlist
  Chata Švadlenka - Apartmány Dreamski
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Švadlenka - Apartmány Dreamski
Ceník ubytování a stravování