Apartmány Doulík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány jsou v centru Pece pod Sněžkou v těsné blízkosti lyžařského areálu - (100m) od sjezdovky Javor. Poloha ubytování je i výborným výchozím bodem pro cykloturistiku. Jako moderní horské středisko nabízí Pec pod Sněžkou samozřejmě i veškeré služby (restaurace, půjčovny vybavení, servisy a obchůdky), vše v blízkosti našich apartmánů. Nově jsme pro Vás zrekonstruovali malý apartmánový domeček ,který stojí na příjezdové cestě (cca 30 m) od apartmánů. Domek je pro 5 osob.
Vybavení a služby
Apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, jídelnu a oddychový kout situované v jednom velkém vzdušném prostoru, ke kterému přiléhají 2 ložnice, komfortní koupelna a z kterého se po schodech vystoupá do podkrovního prostoru určenému také ke spaní. Samozřejmostí je WIFI internet, LCD, SAT a DVD. Parkování pro naše hosty je přímo u objektu. V létě navíc nabízíme možnost posezení na terase, gril a pro děti je připraven bazén a pískoviště se skluzavkou. Domek je vybaven stejně jako apartmány. V přízemí je kuchyňka, obývací prostor a ložnice s dvoulůžkem, v patře jsou další tři lůžka a koupelna. APARTMÁNY JSOU NEKUŘÁCKÉ! Možnost zapůjčení cestovní postýlky,jídelní židličky Počet lůžek: AP 6 - 6 osob, AP 8 - 8 osob. Kuchyňka: lednice, varná deska, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Obývací pokoj: LCD televize, satelit, DVD, WIFI internet v celém apartmánu. V obou apartmánech malý dětský koutek .

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš, která poskytuje celou řadu sportovních aktivit, atraktivních výletů, relaxace i aktivního vyžití po celý rok. Díky své poloze a nadmořské výšce (800-1600m.n.m) je ideálním místem nejen pro zimní sporty. ZIMA: AREÁL SKI PEC (skipec.com) - čtyřsedačková lanovka, 9 vleků. Sjezdové tratě různých obtížností o celkové délce 10,5km. Ve večerních hodinách 3 vleky s umělým osvětlením. FUN PARK pro vyznavače snowboardingu. Pro běžkaře je stále upravována KRKONOŠSKÁ MAGISTRÁLA. LÉTO: Velké množství turistických tras, naučné stezky (Vlčí jáma, Aichelburg, Zelený potok ...). V provozu je jedna kabinová a tři sedačkové lanovky, vyhlídka na Hnědém vrchu. RELAX-PARK (www.relaxpark.cz) - bobová dráha, trampolíny, skluzavky, Monkey park.
TOPlist