Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází ve zvýšeném přízemí apartmánového domu Čertovka v samém centru Harrachova, přímo proti skireálu Čertova hora. Je velmi dobře dostupný autem (možnost parkování) i autobusem. Od apartmánu vedou četné turistické i cyklistické trasy za poznáním Krkonoš. V zimě je výhodou blízkost skiareálu (300m).

  Vybavení a služby

Apartmán je pohodlně a příjemně zařízen. K dispozici je satelitní TV, kabelové připojení k internetu, kompletně a moderně vybavený kuchyňský kout, koupelna s vanou. Při letních pobytech je příjemným zážitkem večerní posezení na předzahrádce s výhledem na Čertovu horu a můstky. K uložení sportovního vybavení je k dispozici sklípek. V domě je výtah. Je nekuřácký, vhodný pro 2 osoby.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V docházkové vzdálenosti je sjezdovka na Čertově hoře, která je denně upravována. V okolí se nacházejí kavárny, restaurace, sauna, půjčovny lyží, snowbordů i kol, lyžařská škola, obchody se sportovním zbožím, samoobsluha, pošta a lékarna. 50m od domu je autobusová zastávka. Navíc řada možností sportovního vyžití během celého roku: koupaliště, mini golf, lanové centrum, bobová dráha a další.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Čertovka Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Čertovka
Ceník ubytování a stravování