Poloha a dosažitelnost

Pod majestátnými Beskydami se nachází obec Velké Karlovice,která se díky své kráse a poloze stává nejvyhledávanějším turistickým rájem celé Moravy. Apartmány jsou situovány v rovině údolí Velkých Karlovic v klidné části obce Podťaté.

  Vybavení a služby

Apartmány Celnica jsou svým umístěním a stylem přitažlivé pro návštěvníky po celý rok. Vždy tu najdete tu pravou chvíli pro krásnou a BEZPEČNOU dovolenou. Apartmány Celnica jsou stylovým apartmánovým domem pro Vaše ubytování, relax a zážitky bez hranic. Jednotlivé apartmány jsou tématicky laděný v duchu různých světových kultur bydlení pro Váš pohodový odpočinek. Nabízíme to nejlepší možné ubytování ve Velkých Karlovicích. Jelikož naším cílem a přáním je, abyste se jako naší hosté cítili maximálně spokojeni, užili si u nás dovolenou a načerpali spoustu nové pozitivní energie a sil, vybudovali jsme pro Vás wellness koutek, kde můžete při mělkém světle svíček sladit harmonii těla a ducha. V privátním wellness nemusíte mít obavy z jiných lidí, je připraveno pouze pro Vás! Nabízíme Vám grilovací domeček, kde si můžete při jakémkoliv počasí posedět s přáteli či rodinou a užít si den grilováním klobásek nebo pečínky. Výhodou je zastřešení, které poskytuje záruku nerušeného grilování. Ať je tedy počasí více či méně příznivé, grilovací domeček je vždy připraven zpříjemnit chvíle vaší dovolené.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Jedná se o ideální místo pro začátek Vašich tůr a cyklistických tras. PŮJČOVNA HORSKÝCH KOL A KOLOBĚŽEK - v Beskydech se nachází velké množství značených cyklostezek, díky kterým se můžete nechat krásou Beskyd ohromit kdykoliv se Vám zachce. Cykloturistika Beskydy Vám pomůže hledat a najít ty nejkrásnější místa. Zábavně poznávací centrum nejenom pro děti. Naši hosté zde naleznou spoustu odpočikového prostoru pro hry,zábavu i poučení. Dětské domečky, ruské kuželky,skluzavky a mnohé jiné zábavné zákoutí. Součastí jsou ohniště pro různorodé akce. Neoddělitelnoů součástí je i naše domácí ZOO kde najdete kamerunské kozy,ovečky,slepice,lamy alpaky vše pečlivě střeženo našimi úžasnými ,,šarplaninci" Ayschou a Atakem. Je zde i dostatek místa na ranní protáhnutí těla nebo jen pro aktivní odpočinek těla i ducha v romantické přírodě na čerstvém horském vzduchu.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Celnica Velké Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Celnica
Ceník ubytování a stravování