Poloha a dosažitelnost

Benecko, 840m n.m., přímo nad centrálním parkovištěm na Benecku, skvělá dosažitelnost i v zimních měsících, parkování před domem, naproti domu jsou dětské sjezdovky, vlek, dětský pás, lyžařská škola, půjčovna, snowtubing, horské káry, turistické a lyžařské trasy. 1 km od objektu inline dráha Benecko - Rovinka, kamenná rozhledna Žalý, Rovinka a směr farma Hucul Janova hora...

  Vybavení a služby

Každý apt má své vlastní sociální zařízení, wc se sprškou (bidet), kuchyňka v každém apt (lednice, mikrovlná trouba, keramická varná deska, odsavač par, el.konvice), TV+SAT, dva ze tří apt mají balkon směřující na jižní stranu, úžasné výhledy do údolí, do kraje, dechberoucí západy slunce. Venkovní terasa, společenská místnost s krbem, bar, TV + Xbox. Sauna, pára, odpočívárna. Úschovna sportnovních potřeb, sušák na boty, možnost praní a sušení prádla.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Kavárna Café Benecko přímo pod domem, Bowling bar a pizza, restaurace, hotelový bazén, akce pro děti = lufťákova stezka, cyklotrasy, inline dráha, běžecké trasy, sjezdovky, snowboarding.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Benecko 155
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Benecko 155
Ceník ubytování a stravování