Apartmány Andělská

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Andělská se nacházejí v rodinném domě v Andělské ulici č.p. 436 v obci Pernink v Krušných horách v nadmořské výšce 890m.
Vybavení a služby
Oba apartmány mají samostatné vchody se zádveřími s možností uložení sportovního vybavení. • Apartmán č.1 se nachází v přízemí a je zde možné ubytování 4 osob s možností 1 přistýlky. • Apartmán č. 2 se nachází v 1.patře a je možné ubytování 6 osob s možností 2 přistýlek. Celý objekt se nachází v oplocené zahradě s možností parkování přímo u domu. V letním období lze využívat udržovanou zahradu s ohništěm, grilem a letní kuchyňku, která se nachází v zahradním altánku. Pro děti je k dispozici prolézačka, houpačky a pískoviště. Příjemné je i posezení u jezírka s okrasnými rybkami.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Zima: Běžky - 50 metrů upravená stopa s napojením na Krušnohorskou magistrálu, bežecký areál s umělým osvětlením do 21.00. Blízká lyžařská střediska: Pernink - Pod nádražím, Pernink Velflink, Abertamy, Skiareál Plešivec - Pstruží, Nové Hamry, Skipot - Potůčky, Merklín. POWERKITTING. • Léto: Kola, turistika. Možnosti koupání: vodní nádrž Lesík, přehrada Tatrovice, koupaliště Horní Blatná, Děpoltovický rybník, aquapark Jáchymov, Velký rybník Hroznětín, vodní nádrž Přebuz, rybník Šindelová - Tajch. Turistické cíle v okolí: Plešivec, Horní Blatná, Abertamy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz