Roubenka Boži Dar

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše roubenka se nachází v horském městečku Boží Dar, dvě minuty chůze od centra. Možnost příjezdu autem od Karlových Varů, Chomutova nebo z Německa. V docházkové vzdálenosti najdete obchody, restaurace, poštu, infocentrum města Boží Dar.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování vhodné pro rodinnou dovolenou ve dvou apartmánech. Každý apartmán má koupelnu s vanou(sprch.koutem), WC, plně vybavenou kuchyň (el.varnou desku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici,kávovar,topinkovač, ledničku, myčku nádobí, remosku, kompletní nádobí) s jídelním koutem. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV a Blu Ray + DVD přehrávač. První apartmán má jednu ložnici s dvoulůžkem,jednolůžkem a rozkládacím lůžkem pro dítě. V obývacím pokoji jsou dvě rozkládací pohovky pro dva dospělé ( nebo tři děti ). Ve druhém apartmánu jsou dvě ložnice, jedna s dvoulůžkem a druhá se třemi jednolůžky .V obývacím pokoji je rozkládací pohovka pro dva dospělé. Ve společné hale jsou umístěné držáky na lyže a skříň s vyhřívanými sušáky obuvi. Pro uložení sáněk, kol atp. slouží uzamykatelný sklad. Parkování je možné na zastřešeném stání vedle domu a na parkovišti před domem. Pro miminka jsou k dispozici dětské postýlky, židlička a vanička. Venkovní posezení s grilem a otevřeným ohništěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Upravované běžecké stopy začínají nedaleko od domu (Krušnohorská lyžařská magistrála), lyžařský areál Novako - vhodný pro děti a začátečníky (200m), v blízkém okolí Ski Areál Neklid, Klínovec (3km -skibus). Ski areál Fichtelberg se nachází v sousedním městečku Oberwiesenthal. Ve městě je několik půjčoven lyžařského vybavení, kol, koloběžek atd. Vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku.
TOPlist