Apartmány ve skiareálu U Vodárny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Z Jablonce nad Nisou přes Janov nad Nisou směr Bedřichov. U pensionu Vermont a zastávky MHD odbočit na vedlejší silnici přes most a 20m za ním po pravé straně je vjezd na parkoviště k apartmánům. K samostatnému apartmánu č. 7. Zimní cesta: V Bedřichově u pensionu Centrum vlevo po 100m opět vlevo 2km rovně a poté u cedule Lyžařské středisko naposledy vlevo o 180° a po 400m jste v cíli.
Vybavení a služby
Zcela nové apartmány a wellness přímo v centru skiareálu U Vodárny, ideální místo pro rodiny s dětmi nebo partu přátel. Apartmány jsou kompletně vybaveny, vším co budete k pobytu potřebovat. Kuchyň s varnou deskou, lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, plně vybavená nádobím na stolování i vaření. Apartmán č. 1. celk. počet os. 4, kuchyň+ ( ložnice pro 2 + roztahovací gauč pro 2. Apartmán č. 2. celk. počet os. 8, kuchyň+ ( obývací pokoj s dvěma velkými roztahovacími gauči a ložnice pro 4). Apartmán č. 3. celk. počet os. 9, kuchyň+ ( obývací pokoj s roztahovacím gaučem pro 2,ložnice pro 2 a 5). Apartmán č. 4. celk. počet os. 7, kuchyň+ ( obývací pokoj s roztahovacím gaučem pro 1,ložnice pro 2 a 4). Apartmán č. 5. celk. počet os. 8, kuchyň+ ( obývací pokoj s roztahovacím gaučem pro 2,ložnice pro 2 a 4). Apartmán č. 6. celk. počet os. 4, kuchyň+ ( obývací pokoj s dvěma velkými roztahovacími gauči). Apartmán č. 7. celk. počet os. 9,( je to samostatný dům 300m vzdálen od ostatních) kuchyň+ dvě dvoulůžka oddělená příčkou se skříní a v půdním prostoru spalna až pro 3 osoby. Gauč v obývacím pokoji je přestavitelný na dvoulůžko. od 20.2.2015 bude uveden do provozu SAUNA a WHIRPOOL

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
INFRASAUNA a WHIRPOOL VANA Celosezónně provozujeme 3 lyžařské vleky 300m, 250m a 100m, půjčovna veškerého zimního vybavení, lyžařská a snowboardová škola, snowtubing, sněhoběžky, megatrampolína a mnoho dalšího. V letních měsících provozujeme travní lyžování.
TOPlist