PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány ve skiareálu U Vodárny Bedřichov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Z Jablonce nad Nisou přes Janov nad Nisou směr Bedřichov. U pensionu Vermont a zastávky MHD odbočit na vedlejší silnici přes most a 20m za ním po pravé straně je vjezd na parkoviště k apartmánům. K samostatnému apartmánu č. 7. Zimní cesta: V Bedřichově u pensionu Centrum vlevo po 100m opět vlevo 2km rovně a poté u cedule Lyžařské středisko naposledy vlevo o 180° a po 400m jste v cíli.
Vybavení a služby
Zcela nové apartmány a wellness přímo v centru skiareálu U Vodárny, ideální místo pro rodiny s dětmi nebo partu přátel. Apartmány jsou kompletně vybaveny, vším co budete k pobytu potřebovat. Kuchyň s varnou deskou, lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, plně vybavená nádobím na stolování i vaření. Apartmán č. 1. celk. počet os. 4, kuchyň + ( ložnice pro 2 + roztahovací gauč pro 2). Apartmán č. 2. celk. počet os. 8, kuchyň + ( obývací pokoj s dvěma velkými roztahovacími gauči a ložnice pro 4). Apartmán č. 3. celk. počet os. 9, kuchyň + ( obývací pokoj s roztahovacím gaučem, ložnice pro 2 a 5). Apartmán č. 4. celk. počet os. 8, kuchyň + ( obývací pokoj s roztahovacím gaučem pro 1, ložnice pro 2 a 4). Apartmán č. 5. celk. počet os. 8, kuchyň+ ( obývací pokoj s roztahovacím gaučem pro 2, ložnice pro 2 a 4). Apartmán č. 6. celk. počet os. 4, kuchyň + ( obývací pokoj s dvěma velkými roztahovacími gauči). Apartmán č. 7. celk. počet os.8 ( je to samostatný dům 300m vzdálen od ostatních) kuchyň + dvě dvoulůžka oddělená příčkou se skříní a v půdním prostoru spalna až pro 3 osoby. Gauč v obývacím pokoji je přestavitelný na dvoulůžko. Roztahovací lůžko je možné obsadit pouze os. do 12 let.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
INFRASAUNA pro 4 os. 400Kč/hod. WHIRPOOL VANA pro 2 os. 400Kč/hod. Celosezónně provozujeme 3 lyžařské vleky 300m, 250m a 100m, půjčovna veškerého zimního vybavení, lyžařská a snowboardová škola, snowtubing, sněhoběžky, megatrampolína atd. V letních měsících: V létě půjčujeme koloběžky KOSTKA 200Kč/den Půjčovna SUP paddleboardů 290Kč/den, kajaků, raftů, kánoí a dalšího vybavení na vodu. Pro děti již od 3 let 1,5 Km vzdálený lanový park. Možnosti koupání – koupaliště Bedřichov – 3 km, přehrada Černá Nisa – 5 km , přehrada Mšeno – Jablonec 7 km,, bazén Jablonec nad Nisou – 7 km, bazén a Aquacentrum Liberec – 12 km Vodácký sjezd – řeka Jizera Malá Skála – Dolánky – 20 km
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz