Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází v srdci šumavských hor, ve vyhledávaném, ale klidném turistickém středisku Srní. Příjezd od Sušice, dále Rejštejn, Čenkova pila, Srní. Dá se jet též přes Vimperk, Kvildu, Filipovu Huť, Modravu. Autobusová zastávka včetně přímého spoje z Prahy je v obci.

  Vybavení a služby

Samostatný moderní apartmán s dálkovým ústředním topením v klidném prostředí Šumavského Národního parku. Od dvou osob je celý jen pro Vás. Podle počtu osob jsou k dispozici tří obývací pokoje, sloužící též jako ložnice. Pokoje mají letiště a rozkládací sedací soupravu. WIFI přístup ZDARMA ve všech pokojích . TV+radio rovněž ve všech pokojích. Součástí je samozřejmě plně vybavená kuchyně včetně el.sporáku, mikrovlnky, ledničky, el.konvice. Dále koupelna se sprchovým koutem, WC a komora . Uzamykatelná koje v přízemí pro lyže a kola. Za poplatek je možnost zapůjčení pánského a dámského horského kola. Optimální kapacita ubytování 2-8 osob. Vždy je ubytována jen rodina nebo uzavřená společnost. Nikdy nikdo cizí. V případě nenaplnění kapacity neúčtujeme žádný další poplatek a celý objekt je Vám tak k dispozici již od 2 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Srní leží na křižovatce šumavských běžeckých tratí, udržováných rolbou. Vstup do stopy 200m od objektu - Srnský okruh. Sjezdové lyžování 450m od objektu(vlek Tatrapoma u hotelu Vydra,délka sjezdovky 400m, převýšení 160m ,je i večerní lyžování. Dále vlek pro nejmenší na okraji obce, nebo lze využít areály Kašperské Hory, Zadov, Železná Ruda. Jaro, léto, podzim nabízí cyklistům nepřeberné množství cyklotras, takže záleží jen na Vaší výdrži. V létě projíždějí obcí pravidelné linky cykloautobusů, které přepavují v přívěsném voze kola. Pěším turistům se nabízejí procházky na Vchynicko Tetovský plavební kanál, Rokytu, Antýgl, Tříjezerní slať, Javoří pilu, Poledník, Modravu, Hrátky, Turnerovu chatu, Čenkovu pilu atd. To vše v krásné, civilizací ještě nenarušené přírodě. Nově zpřístupněn je veřejnosti krytý vyhřívaný bazén (25x12m) v hotelu Srní, 50m od objektu. V místě je několik restaurací nabízejících stravování. Nakupovat lze v místním obchodě. Dále je zde pošta, zdravotní středisko, zastávka linkového autobusu včetně přímého spoje do Prahy. Situační plánek objektu a podrobnou informaci o ubytování včetně výpisu možných rekreačních aktivit zasílám při prvním kontaktu .

Zpět


TOPlist
  Apartmán v Srní
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán v Srní
Ceník ubytování a stravování