Apartmán v Srní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v srdci šumavských hor, ve vyhledávaném, ale klidném turistickém středisku Srní. Příjezd od Sušice, dále Rejštejn, Čenkova pila, Srní. Dá se jet též přes Vimperk, Kvildu, Filipovu Huť, Modravu. Autobusová zastávka včetně přímého spoje z Prahy je v obci.
Vybavení a služby
Samostatný moderní apartmán s dálkovým ústředním topením v klidném prostředí Šumavského Národního parku. Od dvou osob je celý jen pro Vás. Podle počtu osob jsou k dispozici tři obývací pokoje, sloužící též jako ložnice. Pokoje mají letiště a rozkládací sedací soupravu. WIFI přístup ZDARMA ve všech pokojích . TV+radio rovněž ve všech pokojích. Součástí je samozřejmě plně vybavená kuchyně včetně el.sporáku, mikrovlnky, ledničky, el.konvice. Dále koupelna se sprchovým koutem, WC a komora . Uzamykatelná koje v přízemí pro lyže a kola. Za poplatek je možnost zapůjčení pánského a dámského horského kola. Optimální kapacita ubytování 2-6 osob.Dvě přistýlky možné.Vždy je ubytována jen rodina nebo uzavřená společnost. Nikdy nikdo cizí. V případě nenaplnění kapacity neúčtujeme žádný další poplatek a celý objekt je Vám tak k dispozici již od 2 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Srní leží na křižovatce šumavských běžeckých tratí, udržováných rolbou. Vstup do stopy 200m od objektu. Trasy jsou propojeny tak, že ze základního Srnského okruhu můžete pokračovat na Modravu ,Prášili atd. Pro sjezdové lyžování lze využít areály Kašperské Hory, Kvida,Zadov, Železná Ruda. Jaro, léto, podzim nabízí cyklistům nepřeberné množství cyklotras, takže záleží jen na Vaší výdrži. V létě projíždějí obcí pravidelné linky cykloautobusů, které přepravují v přívěsném voze kola. Pěším turistům se nabízejí procházky na Vchynicko Tetovský plavební kanál, Rokytu, Antýgl, Tříjezerní slať, Javoří pilu, Poledník, Modravu. Doporučuji překrásnou trasu na Hrátky, Turnerovu chatu, Čenkovu pilu atd. To vše v krásné, civilizací ještě nenarušené přírodě. Nově je zpřístupněn veřejnosti krytý vyhřívaný bazén (25x12m) v hotelu Srní, 50m od objektu. V pěší vzdálenosti byl otevřen areál kde lze pozorovat vlky ve volné přírodě. V zimě lze v místní oboře pozorovat úžasné stádo jelenů. Několik restaurací v obci nabízí stravování. Nakupovat lze v místním obchodě. Dále je zde pošta, zdravotní středisko, benzinová stanice a zastávka linkového autobusu včetně přímého spoje do Prahy. Místní informační středisko Vám též poskytne mnoho dalších informací. Situační plánek objektu a podrobnou informaci o ubytování včetně výpisu možných rekreačních aktivit zasílám při prvním kontaktu .
TOPlist