TOPlist

Apartmán v Srní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v srdci šumavských hor, ve vyhledávaném, ale klidném turistickém středisku Srní. Příjezd od Sušice, dále Rejštejn, Čenkova pila, Srní. Dá se jet též přes Vimperk, Kvildu, Filipovu Huť, Modravu. Autobusová zastávka včetně přímého spoje z Prahy je v obci.
Vybavení a služby
Samostatný moderní apartmán s dálkovým ústředním topením v klidném prostředí Šumavského Národního parku. Od dvou osob je celý jen pro Vás. Podle počtu osob jsou k dispozici tři obývací pokoje, sloužící též jako ložnice. Pokoje mají letiště a rozkládací sedací soupravu. WIFI přístup ZDARMA ve všech pokojích . TV+radio rovněž ve všech pokojích. Součástí je samozřejmě plně vybavená kuchyně včetně el.sporáku, mikrovlnky, ledničky, el.konvice. Dále koupelna se sprchovým koutem, WC a komora . Uzamykatelná koje v přízemí pro lyže a kola. Za poplatek je možnost zapůjčení pánského a dámského horského kola. Optimální kapacita ubytování 2-6 osob.Dvě přistýlky možné.Vždy je ubytována jen rodina nebo uzavřená společnost. Nikdy nikdo cizí. V případě nenaplnění kapacity neúčtujeme žádný další poplatek a celý objekt je Vám tak k dispozici již od 2 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Srní leží na křižovatce šumavských běžeckých tratí, udržováných rolbou. Vstup do stopy 200m od objektu. Trasy jsou propojeny tak, že ze základního Srnského okruhu můžete pokračovat na Modravu ,Prášili atd. Pro sjezdové lyžování lze využít areály Kašperské Hory, Kvida,Zadov, Železná Ruda. Jaro, léto, podzim nabízí cyklistům nepřeberné množství cyklotras, takže záleží jen na Vaší výdrži. V létě projíždějí obcí pravidelné linky cykloautobusů, které přepravují v přívěsném voze kola. Pěším turistům se nabízejí procházky na Vchynicko Tetovský plavební kanál, Rokytu, Antýgl, Tříjezerní slať, Javoří pilu, Poledník, Modravu. Doporučuji překrásnou trasu na Hrátky, Turnerovu chatu, Čenkovu pilu atd. To vše v krásné, civilizací ještě nenarušené přírodě. Nově je zpřístupněn veřejnosti krytý vyhřívaný bazén (25x12m) v hotelu Srní, 50m od objektu. V pěší vzdálenosti byl otevřen areál kde lze pozorovat vlky ve volné přírodě. V zimě lze v místní oboře pozorovat úžasné stádo jelenů. Několik restaurací v obci nabízí stravování. Nakupovat lze v místním obchodě. Dále je zde pošta, zdravotní středisko, benzinová stanice a zastávka linkového autobusu včetně přímého spoje do Prahy. Místní informační středisko Vám též poskytne mnoho dalších informací. Situační plánek objektu a podrobnou informaci o ubytování včetně výpisu možných rekreačních aktivit zasílám při prvním kontaktu .
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz