Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází v okrajové části města Hartmnice, s pěkným výhledem do přírody při výjezdu z města směrem na Železnou Rudu. Je dostupný autem: Příjezd od Sušice, Klatov, Železné Rudy, hranice ze SRN, autobusem ze Sušice - linky Sušice - Hartmanice, Sušice - Prášily a Sušice - Hartmanice - Železná Ruda, autobusem ze Železné Rudy, vlakem - příjezd do Sušice a dále autobusem.

  Vybavení a služby

Apartmán se nachází v prvním patře rodinného domu, vchod je společný. Obývací pokoj je vybavem rozkládacím gaučem, sedaci soupravou, televizorem, CD přehrávačem. V ložnici je dvoulůžková postel, skříň, noční stolky. Kuchyně je vybavena linkou, sporákem s varnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, ledničkou, mrazničkou, stolem a židlemi. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, vanou, dvěma umyvadly. Z obývacího pokoje je vstup na velký balkón vybavený stolem a židlemi. Přístup na balkón je pouze z apartmánu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Ve městě je možnost stravování ve dvou restauracích, samoobsluha, drogerie, zdravotní středisko, strojově upravované běžecké stopy, lyžařský vlek a půjčovna lyží. Možnosti v okolí: vyjížďky na koni, vyjížďky se psím spřežením, půjčovny kol, lodí, raftů (řeka Otava), lyží a běžek, směnárna a bankomat (10km), možnost větších nákupů 10km. V místě se nachází horská synagoga (kulturní památka) a židovské muzeum. V okolí je několik hradů (Kašperk, Rabí, Velhartice, Švihov), zámků (Velhartice, Klenová), Národní park Šumava, rozhledna Poledník, ledovcová jezera Prášilské, Laka, Černé, Čertovo, lanové centrum, bikepark a mnoho dalších možností trávení volného času.

Zpět


TOPlist
  Apartmán U Praschlů Hartmanice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán U Praschlů
Ceník ubytování a stravování