Apartmán Severák - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán Severák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v Jizerských horách v centru lyžařského areálu Severák a v blízkosti lyžařské běžecké magistrály, 15km od centra Liberce, 10km od Jablonce nad Nisou a 3km od Bedřichova. Dosažitelnost autem i MHD z Liberce i Jablonce.
Vybavení a služby
Apartmán je nově vybaven. Součástí apartmánu je předsíň s šatní skříní, pokoj, koupelna, kuchyňský kout, který je vybaven kuchyňskou linkou s nádobím, lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Apartmán je vybaven dvojlůžkem se dvěmi přistýlkami včetně lůžkovin, televizí a radiem. Vytápění elektrickým přímotopem. Podlahové krytiny: pokoje – koberec, předsíň, koupelna - dlažby. Parkování vedle objektu. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Rekreace a služby v okolí
Ubytování je přímo v centru areálu s kapacitou 10 lyžařských vleků různé náročnosti. Terény jsou dobře upravovány, dostatečnou vrstvu kvalitního přírodního i technického sněhu. Možnost večerního lyžování. Běžecké stopy prochází přímo po vrcholové části Hrabětic i v blízkém okolí. V místě jsou půjčovny lyží, skiservis a lyžařská škola. V létě jsou Hrabětice vhodné hlavně pro turisty i cyklisty. V blízkosti je možnost objednání individuálního jezdeckého výcviku a vyjížděk na koních. 3 km od apartmánů je nově otevřena bobová dráha v Janově nad Nisou. V letním období jezdí vyhlídkový vláček po nejznámějších trasách Jizerských hor.
TOPlist