Apartmán pod Klínovcem - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán pod Klínovcem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v spodní části Jáchymova v blízkosti Léčebných lázní Jáchymov. Je dosažitelný automobilem, autobusem z Karlových Varů, eventuelně přímým autobusovým spojem z Prahy. Lze využít i železniční dopravu s výstupem v Ostrově nad Ohří, cca 8km od Jáchymova. Dále lze autobusem. Autobusová zastávka cca 10 minut od nádraží.
Vybavení a služby
Apartmán o velikosti 35m2, disponuje obytnou místností s kuchyňským koutem, balkonem, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, předsíňí s věšákem. Apartmán je vybaven manželskou postelí s nočními stolky, palandou, úložnou skříní, jídelním stolem se čtyřmi židlemi, tv stolkem, televizí a kabelovým internetovým připojením. Kuchyňský kout je vybaven veškerým nádobím, lednicí, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí. V celém apartmánu, s výjimkou balkonu, není povoleno kouřit.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Turistika, cyklotrasy, běžecké a sjezdové lyžování. Dále plavání, pilates, nordic walking v Lázeňském centru Agricola. Restaurace, cukrárny, kino, kavárny v lázeňských domech.
TOPlist