Apartmán pod Klínovcem

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.12. - 31.03.
450 Kč/osoba/noc
Nejméně 2 osoby
Nejméně 2 noci
Letní sezona - ceny
01.05. - 31.10.
400 Kč/osoba/noc
Nejméně 2 osoby
Nejméně 2 noci
Období mimo sezónu - ceny
1.04. - 30.04.
01.11. - 30.11.
350 Kč/osoba/noc
Nejméně 2 osoby
Nejméně 2 noci
Slevy:
1 dítě do tří let bez požadavku na vlastní lůžko zdarma
Další informace:
Uvedené ceny zahrnují i veškeré místní poplatky.

Rezervaci potvrdíte zasláním nejméně 20% z celkové ceny za pobyt na účet provozovatele a Vámi požadovaný termín bude pro Vás blokován. Doplatek je třeba uhradit nejpozději do pěti pracovních dnů před termínem začátku pobytu - příjezdu.
Rezervace bezprostředně před začátku pobytu je v případě volné kapacity možná po telefonické dohodě na tel. č. 608 832 354.

Platby nelze přijímat v hotovosti ani bankovní kartou.
Náležitosti k platbě a veškeré další informace sdělí provozovatel na e-mailovou adresu objednatele, eventuelně telefonicky.

POPLATEK ZA ZRUŠENÍ ZÁVAZNÉ REZERVACE V DOBĚ KRATŠÍ NEŽ 5 PRACOVNÍCH DNŮ PŘED POČÁTKEM POBYTU JE 20% Z CELKOVÉ CENY.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz