Poloha a dosažitelnost

PRONÁJEM APARTMÁNU u lesa pro 4 osoby se samostatným vchodem a bazénem. ATRAKTIVNÍ POLOHA pod hradem VALDŠTEJN na "Zlaté stezce" ČESKÝM RÁJEM. Přímo v srdci CHKO Český ráj - oblast Hruboskalska. "Zlatá stezka" vedoucí z Turnova na hrad Valdštejn skalním městem na zámek Hrubá Skála a dále na Trosky patří mezi nejkrásnější. Cyklostezky,turistické a naučné stezky, skály, koupání, hrady, zámky, krajina romanticky zvlněná. K dispozici: bazen, zahrada, kolna pod uzamčením pro kola , ohniště s posezením, gril, stolní tenis, houpačka, pentangue, kroket. Turnov - centrum 2 km. V místě 2 restaurace (5 min.pěšky). Vlak 1 km.Bus 200 m. Obchod 1,5 km. NAUČNÉ STEZKY, CYKLOTRASY A "SKALÁK" - přímo za domem. SEZONA 2016 = V PRODEJI.

  Vybavení a služby

PRONÁJEM APARTMÁNU (bez služeb) pod hradem zahrnuje: obývací a spací místnost, vybavenou kuchyň, koupelnu a WC, terasu s posezením, zahradu. K dispozici je nový bazén 6x3m, kolna pod uzamčením pro kola, stolní tenis, ohniště, gril, kroket, houpačka, venkovní posezení + kryté sezení v zahradním dřevěném domku. Zákaz kouření v objektu. BAZEN 6x3 m, WIFI.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Hrad Valdštejn, Hruboskalské skalní město - "Skalák", zámek Hrubá Skála, hrad Trosky, Turnov(muzeum), zámek Hrubý Rohozec, zámek Sychrov, Klokočské skály a hrad Rotštejn a Zbirohy, skalní bludiště Kalich, Kozákov, Drábské světničky,hrad Kost + Branžež,hrad Frýdštejn,Malá Skála s Pantheonem a Suché skály,Rovensko p.Troskami-obrácené zvony,Dlaskův statek,Kopicův statek,Boučkův statek - ukázky lidové architektury. KOUPÁNÍ: Sedmihorky-kemp,Kacanovy-bazen,Železný Brod- bazeny s toboganem, Sobotka-bazen,Liberec - aquapark Babylon, romantické rybníky v okolí. Lesní hřiště (350m), vyjížďky na koních (50m), tenisový kurt 10 min., rafting (Malá Skála), PUJČOVNA KOL V OBJEKTU. Mnoho možností turistického a sportovního vyžití.(TURIST.CÍLE JSOU V OKRUHU DO 10 KM). V místě 2 restaurace, obchod 1km. CYKLISTIKA,TURISTIKA - AKTIVNÍ DOVOLENÁ PRO CELOU RODINU. VYNIKAJÍCÍ POLOHA NA TRASÁCH CYKLOSTEZEK A TURISTICKÝCH STEZEK V PŘÍRODNÍ REZERVACI. ČESKÝ RÁJ SE V 10/2005 STAL GEOPARKEM UNESCO.

Zpět


TOPlist
  Apartmán pod hradem Valdštejn Turnov, Pelešany
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán pod hradem Valdštejn
Ceník ubytování a stravování