Apartmán Abertamy - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán Abertamy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán je situován v malém bytovém domě, pouhých 80m od horní stanice lyžařského vleku, který je součástí celkového systému skiareálu Plešivec. GPS: 50°21' 58.842"N 12°49'0.296"E
Vybavení a služby
Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný a kompletně vybavený bytový apartmán v Abertamech. Apartmán má ideální dispozici k obsazení dvěma rodinami, obsahuje rozměrný obývací pokoj s velkou rozkládací rohovou sedací soupravou, jídelním stolem pro osm osob, televizí s programem O2 a bezplatnou WIFI, rodičovskou ložnici s dvoulůžkem a dále dětský pokoj se čtyřmi lůžky ve formě paland, pěknou kuchyni se snídacím koutem pro čtyři osoby, příjemnou koupelnu, velkou samostatnou šatnu a také lyžárnu s automatickým vysoušečem obuvi umístěnou v přízemí objektu. Cennosti můžete uložit do zabudovaného trezoru.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hlavní zimní aktivitou je nově otevřený skiareál Plešivec, obsahující propojenou soustavu několika sjezdových tratí, tři zcela nové, čtyřsedačkové lanovky, lyžařský vlek a samozřejmě kvalitní restaurační a sociální zázemí. Areál poskytuje sjezdové terény v širokém rozsahu náročnosti a to od úrovně modré až po „plešivecký Hahnenkamm“ černou sjezdovku, více na www.skiarealplesivec.com. Sjezdové tratě lyžařského areálu máte při pohledu z oken apartmánu jako na dlani. Sjezdové lyžování je možné provozovat také ve tři kilometry vzdáleném Perninku, kde je několik kratších sjezdovek s lyžařskými vleky, nebo, ve velmi oblíbeném lyžařském areálu v Potůčkách: www.skipot.cz kam dojedete automobilem za 15 minut. Ze vzdálenějších středisek je k dispozici skiareál Klínovec a také skiareál Oberwiesenthal v SRN. Pro běžecké lyžování můžete využít systém lyžařských běžeckých tratí v délce několika desítek kilometrů s nástupem přímo v Abertamech.
TOPlist