Apartmán Nezdice na Šumavě

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartman je na okraji velké obce, pod lesem. Vede k němu asfaltová cesta. Parkování je v uzavřeném dvoře u objektu.
Vybavení a služby
Apartman se nachází v prním podlaží rodinného domu se vchodem z venka přes terasu. Má centrální vytápění, je velký, má 3 oddělené ložnice, kuchyňku plně vybavenou k vaření (elektrický sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice), obývací pokoj, TV, satelit, bezdrátový internet, terasu s krbem. Lyže možno uschovat. Utěrky, mycí prostředky do koupelny a kuchyňky zde k dispozici. Dále ručníky, toaletní papír, mýdlo, povlečení na lůžka. Více na www.apartmannezdice.wz.cz
Rekreace a služby v okolí
300m od apartmánu je lyžařský rychlovlek Ski Nezdice. V místě je restaurace - dobře vaří, pošta, Coop obchod. Malé muzeum řemesné výroby. V okolí najde mnoho zajímavých míst jak na turistiku, lyžování, kultura, acvapark, Sušický betlém, Sivestrovský pochod na vrch a rozhlednu na Sedlo, Sivestovské a Sváteční programy na hradě Kašperk, atd. Jsme ve spádové oblasti Šumavy, takže u nás kdo chce se nenudí. Záleží kdo co hledá. U nás najde i klid a odpočinek, jsme v klidné lokalitě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz