TOPlist

Apartmán Na samotě u lesa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
DĚTSKÝ VLEK PŔÍMO U CHALUPY!!!!!:-) Chalupa je na krásném místě na okraji Českých Petrovic. Přístup je v létě po zpevněné cestě, bez obtíží, parkování je v přístřešku u objektu. V zimě je parkování zajištěno přímo u chalupy až pro 4 vozy. Z HORNÍ STANICE VLEKU LZE DOJET AŽ K OBJEKTU-CCA 3 MIN!!!! VLEK JE S UMĚLÝM ZASNĚŽOVÁNÍM!
Vybavení a služby
K dispozici je plně vybavená kuchyň (sklokeramiská deska + trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, základní nádobí), 3 pokoje s max. počtem 11 lůžek, TV a satelitem, wifi, dětským koutkem. 2 sociální zařízení se sprchovým koutem a WC (v ceně je zahrnuto užití ručníků, povlečení, dez.prostředků), prostorná společenská místnost. PRO DĚTI - postýlka, přebalovací podložka, jídelní stolička, nočníky, zmenšovací prkénko, vanička. Venkovní posezení - houpačky, pískoviště, trampolína, ohniště, terasa, velká pergola s udírnou, samostatný velký gril. Vychovaný domací mazlíček není překážkou. Nekuřácké prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
lze domluvit STRAVOVÁNÍ-snídaně, polopenze, večeře, příprava masa na gril, MASÁŽE
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz